Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 5 hetes 4 napos...

Jelenleg 5 hetes 4 napos kismama vagyok. Vannak e itt hozzám hasonlóak?

Figyelt kérdés

2017 január eleje várható, reménykedem, mégis decemberben érkezne a picim :)

Remélem vannak itt páran, hogy beszélgessük picit s nagyot :)



2016. máj. 10. 06:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ugyan így vagyok. :) 5+4

Szívesen beszélgetnék.

2016. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 5 hetes 1 napos vok!!! :-)
2016. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én már 12 hetes vagyok:( Remélem, én is csatlakozhatok hozzátok:)
2016. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

(1) hogy vagytok? Mikor mentek orvoshoz?

Nekem mellfájdalom, és émelygés van, az evéssel hadilábom állok. Álomkór, és néha szédülök.

Orvoshoz csak majdnem 8hetesen megyej, úgyis akkorra rendelne vissza (nem első gyerek:)) ha gond lenne, csak akkor megyek elöbb.

2016. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Négyen összegyűltünk, de jó! :)

Valahol közös zárt topic, csoport?

2016. máj. 10. 09:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Most már jól vagyok, és amúgy Dóri vagyok.:D Én voltam a 12. hetes. De az első 7 hét borzalmas volt. Csak levest bírtam enni, semmi mást. És sajnos ki is jött belőlem. De mostanra heti 1x van hányás, a fáradtság is kezd elmúlni. Már 9is is fent tudok maradni este:DDD Ti is fáradékonyak vagytok?

Mi holnap megyünk dokihoz, ultrahang lesz. Kedves kérdező. Írtad ,hogy neked már nem az első babád. Téged milyen gyakran ultrahangoztak meg? Fogadott dokid volt?

Én az 5. hét óta nem láttam a bébinket, és kicsit hiányolom az ultrahangos vizsgálatokat, ha már fizetek a dokinak. Vagy ez normális, hogy alig ultrahangoznak meg?


Ti hova valósiak vagytok?

2016. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 6+3 vagyok. Csutortokon megyek ultrahangra, remelem, minden rendben lesz. Az elozo terhessegemmel baj volt, bem fejlodott az embrio, csak ures petezsak volt. :( Most nagyon felek, de remelem, minden jol alakul most.

Gratulalok nektek! :)

2016. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Létrehoztam FB titkos csoportot, senki nem látja, csak a meghívottak, illetve tagok. Priviben keresetek meg engem.
2016. máj. 10. 10:10
 9/18 anonim ***** válasza:

sziasztok :) 8+2napos vagyok

szívesen csatlakoznék hozzátok ;)

2016. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csajok! A hoxáról most csonáltunk egy titkos januári csopit, már 3an ott vagyunk. Nincs kedvetek oda jönni? :)
2016. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!