Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Curam duo...

Szedett valaki Curam duo antibiotikum tablettát terhesség alatt? 10+5 napos kismama

Figyelt kérdés
Ma írta fel a doki ezt a gyógyszert, mert hörgő gyulladásom van, de egyszerűen nem merem bevenni. Kíváncsi lennék olyanok tapasztalatára akik szedték már terhesség alatt.

2017. ápr. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az orvos annak tudatában írta fel, hogy tudta, hogy terhes vagy, akkor szedd csak be nyugodtan, különben sokkal nagyobb bajod is lehet.

Egy elhanyagolt fertőzés, gyulladás, okozhat igen komoly szövődményeket, amivel sokkal többet ártasz magadnak és a babádnak is, mint egy doboz antibiotikum beszedésével, ha azt orvos írta fel a betegségedre.

Szóval tényleg, a saját érdekedben szedd be! Csak szedj mellé probiotikumot!

2017. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem ezt, más antibiotikumot szedtem. Az orvos tudja, hogy mit lehet és mit nem. Maga a betegség többet árthat! Vedd be nyugodtan, nem lesz baj!
2017. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez penicillin származék ami biztonsággal szedhető kismamaként. Én Augmentint szedtem, ami hatóanyagra ugyanez, ugyanekkora dózisban. 5 és 16 hetesen, második babával 25 hetesen is. Mindig ezt a hatóanyagot írták fel és nem véletlenül.
2017. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En. Tüdőgyulladás gyanú miatt. Számomra is ijesztő volt a dolog,de utána olvastam és valóban ártalmatlan ez a fajta antibiotikum. Jól van a baba,ez meg decemberben volt
2017. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!