Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem talált az orvos embriót,...

Nem talált az orvos embriót, de a petezsákot es a szik hólyagot már látta, normális ez?

Figyelt kérdés
Ezelőtti héten voltam orvosnál,a menstruációmat nézve nyolc hetes vagyok,de nem találta az embeiót és csak nyolc milis volt a magzat,azt mondta ha nyolc hetes vagyok akkor nagyon kicsi.Nagyon megijesztett azt mondta ne nagyon reménykedjek és örüljek,azt mondta annyiban bízzak,hogy nem akkor estem teherbe.Volt már ilyen valakivel?Jövő héten megyek a kontrollra,de semmi különöset eltérőt nem tapasztaltam magamon!
2017. ápr. 22. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam volt olyan, hogy a menstruacio szerint majdnem 7 hetes voltam, viszont a doki csak petezsakot es szikholyagot latott. Mondta hogy ha kesobb fogant, nem baj ez. Csak eppen en tudtam hogy nem foganhatott kesobb, szoval nalam valoban bajt jelentett, nem is fejlodott ki embrio hanem vizsgalat utan par nappal elkezdtem verezni es ki is tisztult minden.

Azonban ha Nalad valoban van esely arra, hogy kesobb volt a fogantatas es peteeres, akkor meg lehet higy minden rendben lesz. Ezt Te tudhatod...

2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálam ez volt. 6 hetes voltam papíron, aztán kiderült, hogy éppencsak a 4et töltöttem, 2 héttel későbbre kaptam időpontot, addigra volt szívhang. Mondjuk én ovutesztet csináltam mindig, és abban a hónapban nem lett pozi tesztem, szóval sejtettem, hogy valami árulás van a dologban
2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem,hogy később lettem az,több mint egy hete voltam remélem semmi gond nem is lesz jövő hétig!
2017. ápr. 22. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem orvoshoz,csak egy szikhólyagot látott a doki semmi mást.. én már akkor bőgtem, 3 gyerek után tudtam hogy baj van.. :( 7. héten elkezdtem kicsit vérezgetni..hívtam a dokit,azt mondta ha nagyon elöntene a vér,vagy görcsölök,menjek a kórházba,esze ágába nem volt hogy megnézzen megint UH-n,van e szívhang vagy ilyesmi...1 hétig piszmogtam ,egyszer csak elöntött a vér,és iszonyatosan görcsölni kezdtem.. 8 hetes voltam elvileg.. sajnos be kellett fejezni a terhességet,missed abom volt. :( Ennek már több mint 1 éve,azóta se sikerült teherbe esnem. :( :(
2017. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én reménykedem,és pozitívan állok a terhességemhez,eddig nem véreztem és próbálom magamnak mondani,hogy túl korán mentem,nagyon nehéz,senkinek nem is kívánom ezt az érzést!
2017. ápr. 22. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan, hogy nem fejlődik jól a baba. Ha középidőben fogant és végig kisebbnek látják, abból előbb-utóbb missed ab lesz. Ettől fél az orvosod.

Viszont ha később fogant, akkor valószínűleg minden oké.


El kellett volna küldenie vérvételre kétszer, 2 nap különbséggel, ha 2 nap alatt legalább duplázódik a hcg, akkor az valószínűleg élő, jól fejlődő terhesség, ha meg nem duplázódik, akkor valószínű baj van.

2017. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megyek,de csak most pénteken,megakarja tudni,hogy milyen vércsoportba tartozom,de kicsit idegtépő a dolog!😏😔
2017. ápr. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!