Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtad az ultrahang-viz...

Honnan tudtad az ultrahang-vizsgálat előtt, hogy kisfiút vagy kislányt hordasz-e a szíved alatt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Kisfiunal egyszeruen ereztem hogy nekem csak fiam lehet. Aztan igy is lett :) Pedig lanynak is orultem volna.

Mist masodik terhessegnel vegighanytam az elso honapokat, mig fiamnal egyaltalan nem volt ilyen tunet. Szoval most tudtam hogy na o meg tuti kislany :) Es bejott, meg sem lepodtem mikor a doki mondta, csak annyit mondtam neki hogy tudtam :)

2017. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Tudni nem lehet, max érezni.

Én pl az UH ellenére kezdettől éreztem, hogy lány, és végig fiút mondtak. Nem lány akartam, ne értsd félre, mindegy volt, de mindig mondtam, hogy tuti lány. ÉS nekem lett igazam :)

2017. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Sehonnan. Vagy megérzi a kismama, vagy nem. Tudni nem lehet, babonákra, tünetekre, álmokra, egyebekre nem lehet adni.
2017. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Már gyerektervezésnél is a férjemet mpndtam hogy ő lesz majd köztünk kicsiben.

A pozi tesztnél örömmel közöltem hogy már itt is van a kis...(a férjem ketesztnevét mondtam)

Az uh voltaképp csak igazolt de már 11 hetesen megmondták a nemét 90% biztosra

2017. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
*szoval en is azt éreztem csak fiu lehet
2017. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Sehonnan, nem tudtam.
2017. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én sem találtam el még sosem (5 baba) :-)
2017. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem mondanám hogy tudtam, csak egy megérzés. Nálunk is mindegy a neme, első baba. Mindíg azt mondtam a páromnak hogy a fiad így meg úgy. Ő meg hogy akkor tuti lányunk lesz.(ő a fiúnak szurkolt egy kicsit, hogy az első fiú legyen, de igazából neki is szinte mindegy volt)


19hetes uhn megmutatta magát és nekem lett igazam.

2017. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Valakiknek nem terszett hogy nehanyan megereztuk. Anyukak, nojetek mar fel, lepontozas, egy ilyen kerdesnel? :)))
2017. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Kislányt reméltem az is lett de nem éreztem

Csinaltam.szódabikarbóna tesztet POÉNBÓL(!!!!!!!) Az lányt mutatott de nem vettem komolyan csak érdekelt. Masodiknak remeltem h fiu lesz h legyen egy fiam is. Es picit mintha éreztem is volna

.vagyis sejtettem valamiért

2017. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!