Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Terhes lettem.

Mit tegyek? Terhes lettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes lettem,védekeztünk a barátommal de elfelejtettem tablettát bevenni és hát..

Az o szulei meg nem tudjak ,de az enyeim mar igen.

Apa ki volt akadva,de annyira nem erdekli,elhordott mindenfele k**vanak,pedig mondtam neki hogy nem direktbe volt.

Anya is ki volt akadva termeszetesen,de azt mondta hogy ne vetessem el a babát inkább elmegy gyesre,csak folytassam az iskolat.


17/l



2017. ápr. 22. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Hat miert itt kerdezed mi tegyel? Anyukadek dontenek, ok a szuleid es Te gyerek vagy. Anyukad megmondta mi lesz.
2017. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Te mit tegyél?? Anyád elmegy gyesre, te meg mész tanulni! Megmondta anyád mi lesz,akkor minek kérdezgeted?
2017. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Persze hogy vedekeztetek kis aranyos.

Szanalmas. Megerdemled. Majd a szuleid (anyad)felneveli helyetted. Mert hogy neked gozod sincs(ahogy eszed se sok) hogy mit kell csinalni egy csecsemovel az tuti. Ja,es a terhesseg sem egy leanyalom am. Majd megtudod,illetve megtapasztalod.

Apadnak igaza van.

En meg egyebkent ugy elvittelek volna abortuszra mint a 21.

2017. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Én a helyedben elvetetném,és továbbtanulnék.

Ha most szülsz egy életre elcseszed az életed.

2017. ápr. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
20 éves vagyok, de most se tartanám meg, ha becsúszna... Elcseszném az egész életemet ilyen fiatalon. Ahogy te is.
2017. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
8as ez nem igaz, én 20 évesen szültem, és kicsit sincsen elcseszve az életem. Egy baba mellett is mindent meg lehet csinálni amit akarsz, max kicsit várnod kell pár dologgal és valószínűleg nehezebb is lesz, de az nem jelenti azt, hogy nem érhetsz el mindent amit akarsz.
2017. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Szia! hogy mit tegyél? adj hálát az Istennek, hogy ilyen rendes szüleid vannak, akik felajánották a segítségüket a bajban.

Persze korai 17 évesen a gyerekvállalás, de segítséggel menni fog. és a tanulásról sem kell lemondanod, én baba mellett csinálom az egyetemet.

2017. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád támogat és mindenben igaza van! Az pedig ott, ami benned növekedik egy pici élet. Nem tehet róla, hogy neked így alakult. Nem kell örökké anyukádra támaszkodnotok. Befejezed a sulit, dolgozni kezdesz és addigra lesz egy erős kis ovisod vagy kisiskolásod, akivel nem táppénzzel fog indulni a munkaviszonyod. Még nagyon jól is kijöhersz belőle! Ne add fel! Jó egészséget kívánok Nektek! :)
2017. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Anyukád melletted áll és ez nagyon jó dolog, nyilván apukád is megfog békélni a gondolattal hogy unokája lesz... nektek meg gratulálok és sok sikert a kicsihez! :)


Egyebként nekem több rokonom is van aki 18-20-évesen szültek, egyáltalán nem kell feladni az életed csak azért mert születik egy kisbabád max 1-2 évvel csúsznak adolgok de azthiszem egy csillógó szempár miatt bőven megéri.

Szóval ne félj sulit ugyan úgy betudod fejezni és mindent elfogsz érni amit elterveztél.. Azaz semmiben sem fog befolyásolni a kis manó.

2017. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Szia, kedves kérdező!


19-éves vagyok április 26-ra vagyok kiírva(azaz még 3-nap), kisfiút várok.

Csak bíztatni tudlak, nincs is szebb dolog az anyaságnál!

Nekem is segít anyukám, még szabadságot is vett ki hogy tudjon majd segíteni az első pár hétben a kicsivel mire mindent megtanulok én is.


Ez a normális a szülő segit a gyerekének/unokájának.

Régen is így volt és mindig is így lesz, te is segíteni fogod a gyermeked ha 30-évesen szül akkor is... Szóval emiatt ne érzed rosszul magad!

Ne hallgas a rosszindulatú emberekre.


Szóval gratulálok a kicsihez! :)

2017. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!