Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Terhes lettem.

Mit tegyek? Terhes lettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes lettem,védekeztünk a barátommal de elfelejtettem tablettát bevenni és hát..

Az o szulei meg nem tudjak ,de az enyeim mar igen.

Apa ki volt akadva,de annyira nem erdekli,elhordott mindenfele k**vanak,pedig mondtam neki hogy nem direktbe volt.

Anya is ki volt akadva termeszetesen,de azt mondta hogy ne vetessem el a babát inkább elmegy gyesre,csak folytassam az iskolat.


17/l



2017. ápr. 22. 21:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


A lehető legjobb döntést hoztad.


Majd apukád is megnyugszik idővel, csak adj neki időt. Biztos vagyok benne, hogyha meglátja az unokáját, el fog olvadni a gyönyörűségtől. Ez így szokott lenni.


A sulit meg simán befejezheted akár nappalin, akár levelezőn, a baba miatt nem csúszol egyáltalán, több barátnőm is van, aki így, baba mellett fejezte be a sulit.


Szóval kitartás!


Minden jót a babához!

2017. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

Ha anyukád, a barátod, és az ö szülei is támogatnak, akkor hajrá, hidd el, minden rendben lesz a babával!


Akkor ha jól értem, életed szerelmének szülsz.

2017. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
41%

Abortusz után a kapcsolatok 95 százaléka szétmegy, és a többi kapcsolat másokkal is, mert olyan sebet szerzel, amiről senki nem beszél.


Szóval mindenképpen szüld meg a picit. A legnagyobb örömöd lesz az életben.

2017. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%
Van olyan jogász barátnőm, aki 17 évesen szült. És olyan jogász barátnőm is van, akinek 17 éves volt az anyukája, mikor született.
2017. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%

" a baba kb 1 na de max 2 éves koráig igényli a peluscserét, esetleges éjszakai kelést, vagy az odafigyelést, amikor jön a foga. "


Te sem láttál még közelről gyereket...

2017. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
10%
Én azt tapasztaltam, hogy azok a lányok akik fiatalon vállaltak gyermeket, később sikeresebbek az életben szakmájukban is. Talán azért, mert hamarabb megtanulják a felelősségvállalást, jó időbeosztást, összeszedettséget, mint azok, akiknek 20-30 éves koruk között nincs semmi gondjuk, csak magukkal vannak elfoglalva. Szerintem vállald a gyermeket, semmiről nem maradsz le miatta, sőt!
2017. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
32%
Sosem késő felnőni a feladathoz! Attól, hogy segítenek a szülők a tanuláson kìvül neked kell a legtöbb terhet vinni, na hagyd, hogy rájuk szakadjon minden. Talan nem is lesz jobb alkalom ennél, hogy igazán megérj az életre.
2017. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!