Ugye ez nem baj?

Figyelt kérdés
Nem volt se barnázásom, se pecsételő vérzésem. Ez baj? Vagy normális? Lett nagy örömünkre 2pozitiv teszt. Hétfőn tervezem a dokit. Elvileg 5-6 hét körül vagyok. Van néha hasszurkám és mellérzékenység,de semmi hányinger semmi más.ha neadj isten nem lesz szivhang akkor mi lesz azután? Félek :(nem szeretném ha baja lenne a babának. Félek.

2017. ápr. 21. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy bármilyen vérzés terhesség esetén rossz jel?

A beágyazódási pedig urban legend.

2017. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen verzest ne hianyolj, ha terhes vagy!
2017. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj.dehogy is hianyolom.csak olvastam hogy sokaknál ezek a beágyazódási "tünetek" azért kérdezem.
2017. ápr. 21. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,az egészséges terhességnek nem feltétele a beágyazódási vérzés
2017. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előszőr is nyugodj meg! 😊

Nekem se volt pecsételő vérzésem, most mégis 8+6 hetes kismami vagyok.

A tünetmentesség is teljesen rendben van, nekem a 6. Héten kezdődött a rosszullét, hol erős, hol gyengébb.

Ha aggódsz azzal teszel rosszat. Bízz a babádban, és élvezd hogy kismami vagy. 😊 Nyugi. 😊

2017. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Négy gyerekem van. Egyszer sem volt beágyazódási vérzés.

Örülj neki, hogy egyelőre nincs tüneted. Lehet, hogy még visszasírod ezeket a napokat 😀

Boldog babavárást!

2017. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!