Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rossz indulat nélkül...

Minden rossz indulat nélkül úgy gondolom, hogy nekem van igazam. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azért nem a munkahelyi problémákhoz írtam, mert terhesség miatt alakult ki a problémám. Az úgy történt, hogy megtudtam, hogy terhes vagyok. A munka helyemen, elég nehéz fizikai munkát végzek, de már 1- éve próbálkoztunk a babával. Mivel a kolléganőm,munkája viszonylag sokkal könnyebb, így megkértem a főnököm, hogy engedje meg, hogy cseréljek vele. Természetesen megengedte, még aznap megtörtént a csere. A kedves kolléganőm nem túl segítő kész. Elmondott minden listának, meg hogy csak kihasználom az állapotomat, meg olyanokat mond, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen rossz indulatú vagyok, vele végeztetem a munkám, meg ki tetettem a jó helyéről, és ezért, hogy megutált stb... Szerintem mindenki ezt csinálta volna amit én. Ugye?
2017. ápr. 23. 07:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem senki nem örülne neki, ha hirtelen minden előjel nélkül nehezebb munkát kéne végeznie. Mert hogy te könnyebb melót akarsz, odáig oké, de CSERÉLNI a kolléganővel? Ez elég kibacós helyzet. Legalább fizetésemelést kapott érte szerencsétlen?
2017. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Nincs igazad, a főnöködnek ezt úgy kellett volna megoldania, hogy ne érintse a kolléganődet. Mégis mi köze van neki a te terhességedhez?
2017. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Nincs igazad és a kolléganőd helyében én is utálnálak. Hú de megszivatnám a magad fajtát. Attól, hogy terhes valaki, még nem ő a világ közepe. Öreganyám végig kapálta a terhességet, anyám meg kórházban dolgozott terhesen. Nem kell ennyire sajnáltatnod magad.
2017. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mindegy ki hol van, ugyan annyit keresünk. Igaz a munkája nehezebb lett, de 2-órával hamarabb végez. Én is így voltam.
2017. ápr. 23. 07:44
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem mindenki szúrt volna ki a kollégájával. Az nem fair, hogy cseréltettél, úgy kellett volna megoldani, hogy őt ne érintse, de ebben a főnök is hibás.
2017. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
És ha közben ő is terhes lenne csak még nem jelentette be és szó nélkül megváltoztatják a munkakörét?
2017. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy dologban van igazad, hogy terhesen a nehéz fizikai munkát kerülnöd kell, ez eddig teljesen rendben van. De hogy ezzel kib.sztál mással, na abban abszolút nincs. Minimum illett volna megkérdezned az illetőt előtte, de inkább úgy kellett volna szervezni, hogy ez őt ne érintse. Téged nem hatalmaz fel semmi, hogy más életét és munkáját megbolygasd, mert te éppen gyerekre vágysz. Pláne ha már egy éve próbálkoztok, akkor bőven tudhattad volna, hogy ez gáz lesz, és tehettél volna ellene... Most már persze mit csináljon a főnököd és a másik dolgozó, a kialakult helyzetet kell megoldania, mert kész tények elé állítottad mindkettejüket.


Nekem nagyon visszatetsző, és hogy igazolást is akarsz rá keresni, az még gusztustalanabb.

2017. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igazad. Te fordított helyzetben hogy örültél volna neki ha nehezebb munkát kellene végezned ugyan annyi pénzért? De a főnököd is hülye, úgy kellett volna megoldania, hogy csak téged rak át máshova, mivel más nem érintett.
2017. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jó lehetséges, hogy nem pont így kellett volna megoldani, de csak ő volt az aki már csinálta ezt a munkafolyamatot. 2- éve már volt egy vetélésem, és az orvos nem zárta ki, hogy közre segítette a munka viszony. Az emelgetés, a vegyszerek szaga stb...azt azért oda írom, hogy 4- éve ő volt kismama, és én pont azért tanultam be a munkáját, akkor is helycsere volt. Csak mikor vissza jött én ott maradtam a helyemen. Elég nehéz helyzet. De gondoltam mivel annak idején neki ez a helyzet megfelelt, gondoltam most ő lessz megértő velem.
2017. ápr. 23. 07:59
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nincs igazad! Tényleg kibxxxtál szegénnyel. Ha ennyire félted a babát miért nem mész táppénzre?
2017. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!