Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magzatvédő vitamint...

Melyik magzatvédő vitamint ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kicsit elszálltak az árak a magzatvédő vitaminok terén. A Gravida a legjobb árú, de attól hányingerem van. Az Elevit most, hogy megújult dupla annyiba kerül, mint fél évvel ezelőtt, pedig már akkor sem volt olcsó (a Gravidához képest). A többi sem olcsó. Tudtok olyan vitamint ajánlani, ami max. havi 3000Ft körülre jönne ki (nagyobb kiszerelésű is lehet)?

2017. ápr. 23. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a czeizel vitamin vált be. Abból a 30 darabos valamivel 3000 felett van, de akcióban vagy ha nagyobb kiszerelésűt veszel úgy talán benne van a keretedben.
2017. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a Czeizel jött be. A Gravidától és a Femibiontól rosszabbul lettem, mint amúgy.
2017. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Trimeszter eddig bejön!:)
2017. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Matruelle nagyon jó, de ez se olcsó. A 60 db ára 7000-8000 Ft között van, attól függ, melyik patikában veszed.

A Femibionban nincs vas, pedig nagyon fontos lenne, szerintem az nem éri meg.

2017. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a Ladeevit vált be. A 30 szemes 3 ezer körül mozog, de van amikor nagyon jó akció van rá. A gravidától én is rosszul voltam.
2017. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Czeizelt szedek, mellette pedig vasat, és magnéziumot. Két naponta pedig plusz D-vitamint.
2017. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesóm a DM saját márkás terhesvitaminját szedte azt mondta jó volt az is kb 3000.
2017. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia. Én is a Dm saját márkását szedem, igaz kb. 2 hete kezdem el, de semmi mellékhatást (pl.hányinger) nem tapasztalok és utána olvastam dicsérik is többen. Az áráról nem akarok neked hazudni, olyan 1000 ft körül volt és 60 szemes
2017. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Vettem többféle vitamint is, majd váltogatom őket.

Kipróbálom a Ladeevit-et és a Czeizel-t.

A Czeizel-ben egyébként nincs olyan sok összetevő, mint a Gravidában. Azért abból is vettem egy kis csomaggal.

A DM-eset is jól hangzik, de már későn jött a válasz és nem tudtam beszerezni. (Külföldön élek és most utaztam vissza.)

2017. ápr. 26. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
A Gravida és a Czeizel dettó ugyan az ugyan az az összetétel csak más doboz. 🙂
2017. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!