Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szed Dr. Czeizel kismama...

Ki szed Dr. Czeizel kismama magzatvédő vitamint? Vélemény?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb a 34.hétig szedtem. Semmi panaszom nem volt rá. Nem született óriás bébim tőle: 3380 g es 51 cm. Mire vagy kíváncsi?
2016. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszot. Konkrétan én hiányolom az első trimeszteriből a kálciumot, szerintem kellene bele, de lehet h én tévedek.
2016. máj. 11. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Czeizel 2-est szedem, első trimeszterben Gravida volt. Csak a legszükségesebbek vannak benne, így én pl külön iszok mellé kalciumot, meg vastablettát szedek :)
2016. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm szedte. Nagyon dicsérik. Ő mellette szedett vasat is. Semmi panasza nem volt tőle. És neki sem lett óriás bébije:) 3300gramm :)
2016. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ígen végülis ezen agyaltam, h kell e még valamit szedni mellé..
2016. máj. 11. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt szedtem nem szedtem mellé mást, minden rendben volt. Annyi, hogy egy kicsit nagyobb kapszula és nehezebb lenyelni.
2016. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem szedni.. Annyira nem vészesen nagy. :)
2016. máj. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!