Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elso babamnal rengeteg...

Ha elso babamnal rengeteg striam lett valoszinu hogy a masodiknal is lesznek ujak?

Figyelt kérdés

Mar 8 hetes terhesen lett egy striam a combomon. 40 hetre koldoktol terd hajlatig tele lettem veluk. Nagyon nem szep latvany.

53 kg val keztem 69 el mentem szulni es iszonyat vizesedtem . (Hasamon csak koldok korul van 2 pici csik) Masodik terhessegnel varhato hogy lesznek ujabb csikok? Vagy ilyen nagyon sok csiknal ami van mar nem lesz tobb?!


2017. ápr. 23. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el a szülés óta?Lehet, ettől is függ.


Én 9 hónappal később lettem terhes, nem vagyok striás alkatú, de az elsőnél 1cm+ vastagságúakkal zártam. Iszonyúan nézett ki a hasam. Mire terhes lettem, még el sem tűnt, ahogy nőtt a hasam, nem tudtam eldönteni, hogy a régit látom, vagy újak jönnek. Amikor a vége felé jött 2!db új, akkor látszódott, hogy mi a különbség. Gyakorlatilag enyi lett csak újabb, de az elsőnél kapott halom az nem tűnt el. Bőr színű, selyem fényű és sajnos nem csak látszik, de érezni is, hogy a szövet nem folytonos. Viszont semmi extra nem jött pluszba a másodikkal.

2017. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy soha nem fognak eltunni sajnos. Amit furcsallok hogy nekem a csipomon combomon fenekemen de meg a terd hajlatomba is van jo par ujjnyi vastag csik . A hasamon meg csak 2 picike . 8 hobapja szultem meg nem vagyok terhes csak elgondolkodtam ezen. A csikjaim meg mindig lilak de mar nem olyan durvan mint amilyenek voltak . Es nekem is siman tapintassal lehet erezni az osszeset . Nagyon csunyak :/
2017. ápr. 23. 23:32
 3/9 A kérdező kommentje:
A masodikkal meg a hasam lenne majd tele na az szep lenne :/ :D remelem meguszom
2017. ápr. 23. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a végére tele lett nagy, vastag stírákkal ay egész hasam. A másodiknál semmi!!! Még a meglévők is halványak maradtak, egyetlen új sem jött ki. Mindent ugyanúgy csináltam (mindkétszer kentem shea vajjal), ugyanannyit híztam.
2017. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Vichy krémet. Nekem hízási csíkjaim vannak, szóval hajlamos vagyok rá, de hasamon nincs semmi, mert kenegettem.
2017. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennek orulok hogy mas is van akinek nem lettek ujabb csikjai . Van remeny .:D a vichy krembol melyik fajta? Letudnad irni a pontos nevet? Shea vajjal kentem enis magam es megis csupa csupa csik lettem :/
2017. ápr. 24. 09:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Első babával tele lett a hasam, pedig kentem mindeféle pampuccal. A második babám nagyobb lett, csík egy darab se jött ki, sőt, a hasméretem se lett nagy. Azt hitték, még van van egy hónap vissza, pedig màr 39 hetes voltam. 4500 gramm lett a baba. Semmivel nem kentem a második terhesség alatt magam.
2017. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ejha utolso szep nagy babad lett :) koszonom a valaszokat. Ugy nezem nagy esellyel nekem se lesz tobb csikom . Olyan valasz meg nem erkezett akinek masodik babanal lettek volna uj csikjai . Ennek orulok.
2017. ápr. 24. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességem alatt, rengeteget híztam (26kg), a hasam, a fenekem, a melleim, a combom de még a vádlim is tele lett csíkokkal! Igazi anyatigris lettem! :D Nagyon nem szép látvány, de megérte.

Második terhességem alatt nem lett új csíkom egy darab sem.

Most harmadik babámmal vagyok 35 hetes, ma vettem észre 2 darab új csíkot a hasamon.

2017. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!