Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel volt másabb az első...

Mennyivel volt másabb az első terhesség a másodiknál, esetleg harmadiknál!?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs két ugyanolyan terhesség?

Pl: Ha az elsőnél hányós voltál,de a másodiknál nem az utalhat a baba nemére? Vagy létezik azonos nemű babákkal is más terhesség!? (Remélem érthető!?)

Szülés könnyebben megy a másodiknál? Tényleg nagyobb lesz a baba súlya? Csak érdeklődök,mert ilyeneket hallok és kiváncsi vagyok személyes tapasztalatokra. Most várom a második babámat.


2015. dec. 11. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebben viseltem az elsőt, kevesebbet szedtem fel, sima szülésem volt. Egyiknél sem voltam hányós, kívánósság, evési rohamok, szagérzékenység volt mindegyiknél, azonos nemű mind a 3 gyerek. (nem mintha ez bármit is jelentene, a terhességi tünetek, hasforma és egyebek teljesen függetlenek a baba nemétől.) Nekem a 3. volt a legnagyobb súlyú születéskor.
2015. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-nèl sokat hánytam 2.-nál inkàbb èmelyegtem.1-nèl 9óra vajudás után 2.-nak mèg nincs itt az ideje.Elsö nagybaba volt 4kg felett most teljesen átlagos.Elsövel inkàbb èdeset föleg a vègèn 2.-nál savanyút.Elsövel sokat hiztam 2.kal átlagosan.
2015. dec. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel terhességi cukros voltam, a másodikkal nem. Egyiknél sem voltam kívánós, émelygős, a másodikkal csak a kávétól undorodtam meg, pedig napi szintem két tejeskávé mindig lecsúszott. Mindkettőt túlhordtam, ez elsőt indították, a második magától startolt, amúgy szinte percre pontosan 6 óra volt mindkettő. Nálam az első 3,5-el, a második 4,1-el született. Két kislányom van.
2015. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre 7 hetes vagyok a màsodikkal de màr most többet vagyok rosszul,sok èteltől undorodom,egyelőre màs èteleket eszem szìvesen,durvàbbak a tüneteim mint az elsővel volt igaz 5 ève voltam terhes az elsővel biztos az is szàmìt.
2015. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 .hetet töltöm a második babával.Az első terhességem elég élménydús volt.Kicsit féltem belevágni a másodikba de úgy voltam.vele meglepetés már nem nagyon.érhet.Az elsővel 16.hétig hánytam.éget a gyomrom olyan voltam.napi szinten mint egy hulla.Voltam 21 hetesen méhlepény biopszián terhességi cukrom is kialakult.Majd harántfekvés miatt császárral született a kisfiam.20 kg o2 híztam.Most meg semmi bajom :-)
2015. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4-es:

En is 5 eve szultem az elsot,most vagyok 7 hetes a masodikkal. Nekem pont fordutva van,az elsonel nagyon rosszul voltam,mindentol,most semmi bajom Meg szagerzekeny sem vagyok :) Koszonom a valaszokat,ha van meg kedve valakinek megosztani a tapasztalatat,irjon :)

2015. dec. 12. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

A nekem a második sokkal nehezebb volt. Nekem eleve terhességkor jelentkezik egyfajta farokcsont ill. forgó fájdalom. Az elsőnél kb. a 24. héttől jelentkezett. Az utolsó pár annyira rossz volt,hogy volt,hogy csak 2-3 órát tudtam aludni, mert fekve rosszabb volt.

Na a másodiknál már a 10. hét körül kezdett fájni és az utolsó két hónap pokoli volt. A dokim még reumatológushoz is elküldött, hátha van vmi tippje, de nyilván nem volt, mert terhessel sok mindent nem tudott kezdeni. Mondta,hogy az a baj,hogy terhesen elcsúsznak a csigojáim, és ideget nyomnak, azért fáj ennyire.

Hányni én egyikkel sem hánytam. Viszont a másodiknál sokkal kevesebb energiám volt. Biztos azért is, mert ott volt a nagy, aki 3,5 féléves volt akkor, és hát bizony nem sokat lehetett mellette pihenni.

Megmondom őszintén, a másodiknak már nagyon vártam a végét. De már két hónapja velünk a kisebbik fiunk, és persze mindenért kárpótol! :)

2015. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ém 18 hetes vagyok, ez a harmadik terhességem, a másodikkal tavaly elvetéltem. Nekem eddig ôszintén még könnyebb mint az elsôvel, pedig ott se panaszkodhattam, most meg még az apumat is el kellett temetnem 1,5 hònapja (tragikus hirtelenséggel ment el nagyon fáj). Az elsônél vhogy sodródtam, folyamatos éhségrohamok, pisilés, stb. Most pár hét éjszakai pisilés volt, normalizálódott. Nincsenek falási rohamok, igaz hamarabb leszek éhes, de vhogy más. Nem fáj a mellem, mintha lassabban is híznék (bár ezt még nem veszem figyelembe mert csak most kezdôdik). Energiába jobban toppon vagyok, sokkal nagyobb háztartást viszek most, 6-7 hetet itthon volt a nagy is (ovit kezdett idén jó kis közösségi betegségek), céges ügyeket is csinálok és szexelni is van kedvem (elsônél kb. 0 volt a libidóm).
2015. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!