Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki kismama fotózáson?

Volt valaki kismama fotózáson?

Figyelt kérdés

Rokonaim voltak es szep élménynek tűnik. Mi is arra gondoltunk , hogy ha nagy hasam lesz elmegyunk , kb 25-28 hetesen!

Mit erdemes felvenni? Neltek tetszett?


2017. ápr. 24. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam, 32 hetesen, imádom a képeket amiket kaptunk! Nagyon jó döntés volt elmenni. Vigyél több ruhát, én 3-at vittem. Egy zöld ruhát, egy rövidnadrág+felső, és egy másik felső ua nadrággal. Nyáron volt a fotózás Júliusban, a szabadban, napraforgómezőn.
2017. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekunk is nyaron lesz.:) szval sok lehetoseg lesz! En 2 ruhara gondoltam egy csini nyári meg amin kukucskál ki a baba a polon!:)
2017. ápr. 24. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én többször is voltam, három terhességgel jó sok lehetőségem volt. Ha belefér, vigyél fehérneműt is, de a legjobb ha megbeszéled a fotóssal. Én kaptam angyalszárnytól a leplekig, koszorúkig sok mindent. Ne hagyd ki, a gyerekek imádják nézegetni ezeket az albumokat, ugyanígy az újszülött fotókat is!
2017. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Fehernemus nem lesz azt nem szeretném, ferjemmel.parosat is szeretnénk :)
2017. ápr. 24. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az öcsém fotós, júniusba fogok fotóztatni vele. Akkor leszek 4 hónapos terhes. Már most elég látványos... nem hogy még akkor :D
2017. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!