Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kiraknátok a facebook-ra...

Ti kiraknátok a facebook-ra egy kismama fotózáson készült képet?

Figyelt kérdés
Nem sokan tudják, hogy terhes vagyok. Júliusban lesz fotózásom, akkor 36 hetes leszek. Ti kiraknátok egy ilyen képet facebook-ra? Én amúgy nem szoktam képeket kirakni, eddig összesen 2 képem van kint.
2016. jún. 14. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon max. egy db diszkrét képet.
2016. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is egy db képet gondoltam csak kirakni, mert a profilképem vagy 3 éves.
2016. jún. 14. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy kitenném :)

Légy büszke magadra!

2016. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hét múlva lesz pocakfotózásunk. Az utolsó profilképünk esküvői, tavalyról. Azóta semmit nem raktunk ki. Úgy gondoltuk, hogy most majd megváltoztatjuk pocakfotósra :) nálunk se tudják sokan, hogy terhes vagyok, nem osztottuk meg fb-n se én, se a férjem...
2016. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
nem tenném ki. egyrészt jóval szégyenlősebb vagyok ennél (pedig nagyon szép a hasam 2. terhesség, császár ellenére és elhízva sem vagyok) másrészt szerintem intoleráns azzal szemben akinek pl nem "mennek most jól a dolgai" vagy pl nem lehet babája stb nekem elég sok ilyen ismerősöm van és valahányszor kitennék a terhességemről/kisgyerekemről képet mindig ez jut eszembe, hogy nekem milyen szarul esne, ha az üzenőfalon lépten-nyomon terhes nőket bámulnék. de lehet hogy túl gondolom ezt az egészet...de akkor is így érzek és ezért nem tenném ki. 2-3 képem van kint a lányomról és kész. a terhességemet mind akkor tudták meg az ismerőseim, amikor kipostoltuk hogy megszületett. azt is csak a rokonok miatt.
2016. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Előző, igazad van mi 6. hónapban vesztettük el a babánkat és egy év után sikerült újra addig iszonyatos rossz érzés volt állandóan a gyereket nyomták az arcunkba. Bár ne más miatt ne rakja ki én alapból max egy profilképet módosítanék de az a nagyon max. szerintem ez egy bensőséges családi dolog és nem tartpozik a 20adrangú ismerősökre is.
2016. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rakom kis akkor én sem szerintem, erre nem gondoltam, hogy másnak rosszul eshet. De egy képet majd kirakok, amikor megszületett, hogy a távoli rokonok is megtudják. Bár úgy lehet még nagyobb sokk lesz az ismerőseimnek, mert még senkinek nincs gyereke a korosztályomból.
2016. jún. 14. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen morfondírozok. :) néha szeretném kitenni, máskor meg úgy érzem annyira ritkán teszek fel bármit is, hogy miért most. Az én profilképem kb 1 éves, azt átlag évente lecserélem, de mi nem szoktunk "eseményekről" tájékoztatni a nagyérdeműt, csak semleges képeket változtatni. Nálunk egy hónap múlva lesz fotózás, meglátom még.
2016. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi sem jelentettük be facebookon a terhességet, bár alapból nincs sok ismerősünk sem. Mi a 33. héten voltunk fotózáson, én is gondolkozom azóta, hogy egyet fel kellene tenni, de úgy döntöttem, hogy majd ha megszületik a fiúnk, utólag teszek fel egyet. 35hkm
2016. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a másnak rosszul eshet...szerintem oltári butaság. Akkor ennyi erõvel soha semmit ne posztoljunk ki. Se egy vacsorakép, mert lehet h nincs mit ennie. Se egy szerelmes, mert lehet h szakított, se egy nyaralós, mert évek óta nem nyaralt. Se egy anyák napi, mert másnak már meghalt...

Én tennék fel, egy vagy max 2-õt. Én sem posztolok gyakran magamról képet, max félévente egyet. Ha valakit zavar, az meg úgyis letilt, korlátoz.

2016. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!