Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet már szívhang?

Lehet már szívhang?

Figyelt kérdés
04.15-én voltam dokinál 5mm-es petezsákot látott. (sajnos volt egy vetélésem 3 hónapja ezért nézett meg ilyen korán UH-n ne hogy méhen kívüli legyen vagy rossz helyen) 36 naposak voltak a ciklusaim, 03.06-án volt meg utoljára 04.14-én nagyon erős pozitív tesztem lett reggel és délután is. Van időpontom 04.27-re de kicsit bizonytalan vagyok hogy vajon lesz e szívhang érdemes e már ilyen korán vissza menni? (Elutazik az orvosom külföldre 2 hétre ezért hívott vissza ilyen korán.) Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2017. ápr. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elutazik jó, hogy most mész kontrollra. Nem tudom lesz-e szivhang. Szerintem vissza fog rendelni azután is miután hazajött. És ne izgulj! :) 14+5 hmm
2017. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem izgulni és bizom benne hogy minden rendben lesz. Köszönöm. ☺
2017. ápr. 24. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem marc.10-én volt utoljára mensim, múlt hét csütörtökön csak petezsákot látott 4 cm talán, most csütörtökre hívott vissza hogy addigra lesz szerinte.
2017. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5,3 mm volt bocsi elírtam
2017. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 15-én volt 5mm-es petezsák, akkor lehet nálunk is lesz már szívhang csütörtökön. :) Reméljük mindkettőnknél látnak majd egy pici szivet. :))))
2017. ápr. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!