Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen par naposan lehet...

5 hetesen par naposan lehet mar szivhang?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2017. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi van ma? Par oran belul ez a 3. kerdes, hogy 5-6. hetesen van-szivhang. Alattad 3-6 kerdessel van a masik ketto, olvasd el oket.
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.Nem mindenki tolt itt orakat olvasgatva

2. Hadd kerdezzek mar azt, amit szeretnék

....ezzel nagyon nem vagyok elorebb. Szemet egy viselkedes ez , elfelejtettem mert nem "járok" ide

Kossz az emlékeztetést.

2017. ápr. 24. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Csupán csak azt mondjuk, hogy elég lenne beütni a Googleba, hogy mikortól van általában szívhang, vagy itt fél perc alatt végigpörgetni a kérdéseket, és nem kellene egy új ilyen kérdést feltenni.


Egyébként nem valószínű, hogy még lesz szívhang. Én várnék a vizsgálattal 1-2 hetet még.

2017. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azert van az oldal h kérdezzek maradjunk ennyiben. Koszi azert
2017. ápr. 24. 20:09
 6/19 A kérdező kommentje:
3 veteles utan nem varunk 7 hetes korig , nem izgalombol megyek koran!:)
2017. ápr. 24. 20:10
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem igazan van ra esely, hogy ilyen koran legyen szivhang, max ha korabban volt peteeresed es valojaban nagyobb mar a terhesseg.

Nekem az elso gyereknel 5 het 6 napnal volt mar szivcso pulzalas, de nagyobbnak mertek az embriot is, tehat korabban volt peteeres.

Ha azert mesz, hogy legyen szivmukodes, akkor megis jobb lenne egy hetet meg varni.

(Mondom ezt ugy, hogy nekem mar negy vetelesem volt, de betoltott 7 het elott epp emiatt mar nem is megyek orvoshoz, sot, legkozelebb inkabb kivarom a 8 hetet. Nekem mehenkivuli nem volt, igy igazabol nem kell emiatt aggodnom es koran mennem. A kezeleseket ennyi veteles utan pedig mar akkor elinditjuk, amikor probalkozni kezdunk a teherbeesessel, szoval amiatt sem kell az orvossal talalkoznom egybol.)

2017. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Closti miatt mentem boven dokihoz. Ha pét nézzük akkor minusz egy nap le jön a "koromból" nekem nem kell mondanod h megy ez. Az viszont nagy butasag h azert nem aggódsz méhenkívüli miatt mert sosem volt. Attól meg bármikor lehet, ez nem.így megy h sosem volt.és sosem lesz

..:) me aggódj tudok en minden a vetélésről. Kezelésekről sajnos. Nincs szuksegem kioktatásra! Bár ne tudnék ennyi mindent.

Barnazas miatt nézett meg dokim

2017. ápr. 25. 08:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Duohastonr szedtem tuszorepedestol de utro tobbet segit valamiert. Orulok, h most aut írt fel az orvosom..
2017. ápr. 25. 08:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Leghamarabb 6 hetesen lehet szívhang. Akinek egy két nappal hamarabb volt annak idősebb is volt a babája. 6-7.hétig kell lennie.


Én 6+4 szerint mentem először dokihoz 6+0 volt és volt pulzálás (előtte volt egy ikerterhességem ami nem maradt meg :( ) nagyon igyekeztem kivárni a 6 hetet mert nem akartam kétszer menni, tudni akartam van e szívhang vagy nincs.


Próbálj pozitívan hozzáállni, illetve addig kell aggódni amíg túl nem léped azt a bizonyos kritikus pontot amikor is az előző vetélések voltak. Ha azon túl mentek akkor már nem lesz gond, vagy nagy valószínűséggel nem lesz. Doki mondta nekem. Egyébként lehet tudni mitől voltak a vetélések? Kezelve lettél?


Kívánom, hogy most sikeretek legyen!


26hkm

2017. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!