Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed. Ab után vérzés?

Missed. Ab után vérzés?

Figyelt kérdés
4napja volt missed.ab-om 9hetesen sajnos èlettelen volt az embrió így műtèttel fejeztèk be! 3napig enyhe barnás folyásom volt, erős hasfájással. Mára elkezdtem vèrezni mint egy normális menszinèl, de erősebb alhasi fájások vannak, lázas nem vagyok, hőemelkedèsem sincs. A fájások nèha görcsösek, nèha húzodásokat èrzek. A vèrzès most megijesztett. Normális ilyenkor? Tágított kaptam pálcikásat sajnos nem tudom a nevèt nem vagyok jártas benne, a fájdalmat nèha azon a ponton èrzem ahol felhelyezèskor èreztem a kellemetlen, fájó èrzèst, ez normális lehet vagy megsèrtettek valamit? Míg lázam nincs addig nem fogadnak a kórházban, mivel normálisnak vèlik. Nem tudom mi lehet a normális ilyenkor. Valakinek volt már hasonló tapasztalata?
2017. ápr. 25. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a vérzés is. nekem két hétig tartott. Ha nem vagy lázas és nem elviselhetetlen a görcs tehát olyan mint egy erős mensigörcs, akkor az normális. A méhszáj szépen összezárul és azért nem egy picike műtét volt. Ha viszont lázasodsz vagy nagyon nagyon fáj akkor érdemes hamarabb elmenni dokihoz.


Jó egészséget, és mielőbbi testi lelki felépülést kívánok!

2017. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szèpen köszönöm :)
2017. ápr. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!