Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is gáz, hogy a...

Szerintetek is gáz, hogy a fogadott dokimat egyszerűen nem lehet elérni telefonon?

Figyelt kérdés

Eddig két alkalom volt, hogy kerestem.

Egyszer a 20. hét körül, akkor sem vette fel és hívott vissza, aznap mentem a rendelésére, így ott mondtam, hogy én kerestem, és megbeszéltük személyesen amit akartam.

Meg egyik nap, 30 hetesen, nem rosszul voltam, többször hívtam, valamit megkérdeznék tőle. Nem hívott vissza.

Minden alkalommal napközben hívtam, "emberi" időpontokban (nem éjjel, hajnalban, stb.), hét közben.

Amikor én vagyok benn nála, akkor fel szokta venni a telefont (nem vizsgálat közben), többször hívták már aggódó kismamák, mert úgy érezték a szülés indult meg, amennyire leszűrtem. Mindig elnézést kért, amikor felvette.

A számom pedig le van mentve a telefonjában.


2017. ápr. 25. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ez gáz. Nekem úgy volt fogadott orvosom, hogy az sztk-ba jártam hozzá terhesgondozásra, tehát ott semmit nem fizettem, csak a szülésre kértem fel, amiért konkrét összeget beszéltünk meg előre, így tudtam, mennyit kér, és hogy annyit adok, amennyit szeretne. Mégis, megadta a privát számát, és akármikor kerestem, felvette, vagy visszahívott!!! S mikor beindult a szülés, éppen rendelt, otthagyta a rendelést és lihegve ért be a szülőszobára, mert 4 ujjnyival vettek föl! Az sztk-s betegéért tette ezt, aki "csak" a szülésért fizetett!
2017. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Gáz. Nekem mindig felvette. Problémás voltam, párszor hívtam. Egyszer reggel fél 9 körül nem vette fel, visszahívott, utólag elnézést is kért, hogy megbeszélése volt. Főorvos, sok kismamával. Előtte egy másikhoz képtelenség volt időpontot is kérni, többször hivtam de nem vette fel a telefont egyszer se, én akkor azt mondtam ilyen orvoshoz nem akarok járni.
2017. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne csodálkozz, ha ügyeletesnél fogsz megszülni. Nem egy nő jár így. Pengetik a sok lóvét, az orvos pedig véletlenül elhúz nyaralni szülés előtt. Ingyen is meg lehet szülni.
2017. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjak jobbat? Az orvosom még a telefonszámát se adta meg. Emailben lehetett keresni, arra napon belül válaszolt. Szüléshez a kórház értesítette. Itt ez a szokás.
2017. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sincs az orvosomhoz közvetlen számon. A telefonszám, amin keresni lehet, egy állandó asszisztens veszi föl. A kórházban munkaidőben tudja kapcsolni a portás, volt már rá példa, de nem szeretem zavarni, mert sokat műt, rendel az ambulancián, stb. Többször kértem visszahívást az asszisztensen keresztül, egy-két órán belül visszahívott és beszéltünk. Ha panaszom volt hétköznap, munkaidőben, bementem a klinikára hozzá a járóbeteg rendelésre. Hétvégén, este baj esetén szintén mentünk a klinikára és az ügyeletes orvos ellátott, emellett értésítette a dokimat. Ha akkora a baj, vagy szülés indul be, akkor természetesen bejön.


Nekem ez így megfelel, nem érzem azt, hogy nem számíthatok rá.

2017. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Gáz...ezért is keresek másik orvost a kistesóhoz.3 napja voltam bent a kórházban magas vérnyomás miatt 28. héten, minden nap hívtam sms-eztem neki, semmit nem reagált rá. 4. nap elértem és volt szíves beslattyogni hozzám.😬
2017. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyém sem hív vissza, de olyankor próbálom később és felveszi (1-2 óra múlva). Hétvégén is volt egy alkalom, hogy hívtam, felvette. Engem az is zavar, hogy visszahívhatna, de sok kismamája van és ahogy kérdezgettem, senkit nem hív vissza, nekünk kell újrakeresni...
2017. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Látom, ahány doki, annyi szokás.

De azért ha már megadta a mobilszámát, akkor legalább felvehetné.

Nekem az 1-es válaszolóhoz hasonlóan olyan orvosom van, akihez a terhesség alatt az állami rendelésére jártam. Mégis mindig számíthattam rá, ha nem értem el mobilon (mert pl. műtőben vagy szülésnél volt), akkor később visszahívott. Amúgy ritkán kerestem, a szülés megindulásán kívül olyankor amikor pl. a fülészeten antibiotikumot írtak fel, és kérték hogy egyeztessek a nőgyógyásszal mielőtt beszedem... stb.

Nekem nagyon szimpatikus volt, hogy mindig számíthattam rá.

2017. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Biztos le leszek pontozva, de szerintem az a gáz, hogy elvárjátok, hogy vissza is hívjon az orvos. Szerintem hétvégén is pofátlanság hívogatni az orvost, ha gáz van, be kell menni az ügyeletre, aztán ha úgy ítélik meg a helyzetet, behívják oda a dokit, ha meg várhat a dolog, majd hétfőn, munkanapon bemegy és megnéz.

Az egy dolog, hogy fizetsz a magánrendelésén, meg fizetsz a szülésért, de nekik is kell magánélet. Ha munkaidőben hívjátok, ok, vegye fel, ha tudja, de ne várjátok már el tőlük, hogy visszahívogassanak.

2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Munkaidőben hívtam, hétköznap, többször is, délelőtti és délutáni órákban, és ha nem is rosszul lét, vagy szülés indulás miatt hívtam még fontos lenne. Nem zaklatom minden héten, 7 hónap alatt kétszer történt meg.

Természetesen, ha baj van bemegyek ügyeletre és értesítem pl. sms-ben, de most nem ez a helyzet.

Na mindegy.

2017. ápr. 25. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!