Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is gáz, hogy a...

Szerintetek is gáz, hogy a fogadott dokimat egyszerűen nem lehet elérni telefonon?

Figyelt kérdés

Eddig két alkalom volt, hogy kerestem.

Egyszer a 20. hét körül, akkor sem vette fel és hívott vissza, aznap mentem a rendelésére, így ott mondtam, hogy én kerestem, és megbeszéltük személyesen amit akartam.

Meg egyik nap, 30 hetesen, nem rosszul voltam, többször hívtam, valamit megkérdeznék tőle. Nem hívott vissza.

Minden alkalommal napközben hívtam, "emberi" időpontokban (nem éjjel, hajnalban, stb.), hét közben.

Amikor én vagyok benn nála, akkor fel szokta venni a telefont (nem vizsgálat közben), többször hívták már aggódó kismamák, mert úgy érezték a szülés indult meg, amennyire leszűrtem. Mindig elnézést kért, amikor felvette.

A számom pedig le van mentve a telefonjában.


2017. ápr. 25. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg visszahívhatna, mert abból a több tízezer forintból jusson már annyira, hogy visszahívjon. Ha elteszi havonta azt a nem kevés összeget, akkor az a minimum, hogy visszahívjon... Hétvégén pedig senki nem jókedvéből hívja fel, gondolhatod...
2017. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Hat nyilvan nem azert nem.hiv vissza, mert nincs 50 ft-ja ra. :)

Es ha nem jokedvedben hivod hetvegen, mit tud csinalni? Nem tud tavdiagnosztizalni, ugyis azt mondja, hogy menj be az ugyeletre, ha olyan. Ha meg nem.olyan, akkor feleslegesen zavartad hetvegen. Azert, mert fizettek neki havi 10-20 ezret, nem.kell elvarni, hogy a nap 24 orajaban a rendelkezesetekre alljon.

2017. ápr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem érhetően leírtam, hogy mikor és milyen időpontokban hívtam. Itt nem hétvégéről és éjszakáról van szó. Hét közben munkaidőben és nem minden héten, hanem 7 hónap alatt két alkalommal kerestem.
2017. ápr. 26. 09:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves kérdező! Ez nekem és azoknak a válaszolóknak szólt, akik azt írták, hogy volt alkalom, amikor hétvégén hívták. Nos, nekem ő már 4 éve az orvosom. A lányommal soha nem kellett emberi időn kívül hívnom. Most 18 hetesen halvány barnás folyásom volt. Persze rögtön bepánikoltam, de mivel nagyon halvány volt és kevés, így nem tudtam eldönteni, hogy mi tévő legyek. Felhívtam, mondta, hogy ne kockáztassunk 18 hetesen, ügyelet. Mivel ügyeleten egy ilyennel gyakran beszólnak, hogy minek megy be a kismama ( valóban jelentéktelen volt), így hivatkozhattam rá, hogy ő küldött. Utána egy szavuk sem volt és nagyon alaposan megvizsgáltak, uh-tak. Szóval ez az én hétvégi hívásomnak a története. Amúgy én olyan rendes voltam, hogy szülni is hétfőn reggel szültem. :D
2017. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ügyeleten tanusított magatartásról itt is gyakran olvasni, de ismerőseim is hasonlóakról számoltak be.
2017. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, ha megbántottam valakit, nem kell magatokra venni, ha nem vonatkozik rátok, csak leírtam én is a véleményem. :)

Én tegezőviszonyban vagyok a dokimmal, bizonyos okokból megadta a privát számát, de én soha nem hívnám rajta, max. hétköznap, munkaidőben, de inkább akkor is megkeresném a kórházban. Számomra nem fér bele, hogy hétvégén privát számon orvost hívogassunk vagy elvárjuk, hogy visszahívogassanak.

De a családban több orvos is van, biztos ezért látom máshogy. El kell különíteni egymástól a magánéletet és a munkát, ebbe pedig számomra nem fér bele, hogy a hétvégi kiránduláson/pecázáson betegek zavarjanak.

De ha megadta a számát, és megbeszéltétek, hogy hívjátok, ok. Csak szerintem túlzás elvárni, hogy még vissza is hívjon.

2017. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Privát szám."

Magánrendelőjének nincs vezetékes külön telefonszáma, asszisztense sincs.

Kórházban csak ügyeletet lát el, ill. ultrahangozik és műt, nincs hagyományos tp alapú "rendelése".

Szóval az a privát szám amin keresni lehet, gondolom a munkahelyi dolgokra fenntartott telefonja és az anyukája, felesége, gyereke, nagynénje, stb. nem ezen hívogatja.

2017. ápr. 28. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!