Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mit tapasztaltato...

Kismamik! Ti mit tapasztaltatok a 15. terhességi hétben?

Figyelt kérdés

Ami érdekel, hogy kinek múltak vagy erősödtek a terhesség velejárói? Milyen tüneteket tapasztaltatok?


Az én "panaszaim": szinte állandósult fejfájás, rendkívül gyakori pisi (főleg éjjel - félóránként felkelek).


2017. ápr. 26. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma töltöttem be a 15.hetet. Nem voltak eddig se tipikus terhességi tüneteim, mint a hányinger, émelygés. A gyakori pisilést én is tapasztalom. Mondjuk éjjel nem kelek fel fél óránként, de előfordul, hogy 2-3x kell mosdóba mennem. A fejfájásról nagyon nem tudok nyilatkozni, mert én eleve migrénes vagyok. Jön egy front,és végem. További Boldog babavárást! :)
2017. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran kellett pisilni, és a hányingerem sem múlt el ezen a héten sem. Igazából semmi sem enyhült, a hasam amúgy sem szokott fájni, szédülés maradt, fejfájás ritka, az is maradt.
2017. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyugtattak, hogy a 12. hét betöltese után majd új erőre kapok stb. Hát... :)

Ezek a fejfájasok irritálnak, mert ha pisi, akkor kimegyek és annyi, de a fejfájasra nem akarok panadolt kapkodni folyton. Így hogy megy a munka nektek?

2017. ápr. 26. 15:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Fejfájással elég nehezen. Sőt engem a meló helyen az állandó pisilés is idegesít. 😁

Van, hogy fejfájásra inkább iszom egy kis kólát. Tudom, hogy az sem egészséges, de a sok gyógyszer sem.

Első voltam :)

2017. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A kólát alapvetően kívánom, annak ellenére, hogy előtte soha.

Na hátha enyhül ez a fejfájás!

Köszi!

2017. ápr. 26. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 hetes vagyok de semmilyen tünetem nincs. Pisilni talán többet járok de többet is iszok úgy, hogy nem feltétlen a baba miatt. Az elején se volt semmi tünetem.Borzasztó:D de tényleg, hogy semmi jelét nem érzem, hogy babát várok.
2017. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan borzasztó az 😊 Én a 6.-7. hétben sokat hánytam, undorom volt a kávétól, sonkától pedig IMADOM oket. Nagyon fajt a hátam és még magas hőemelkedesem ia volt! 😁 Szóval, legyél happy, hogy minden rendben és tünetmentes vagy! 😊
2017. ápr. 26. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még csak 14 hetes vagyok, de nekem 9 hete vannak terhességi tüneteim, amik sajnos nem akarnak elmúlni. Annyira irigyelek mindenkit, aki azt mondja vagy írja, hogy neki semmilyen tünete nincs vagy nem volt. Nekem 24 órás hányinger, hányás, sav, fejfájás, minden van, amit csak el lehet képzelni :( Így dolgozni sem tudok, szó szerint csak túlélem a napokat és várom, mikor jön el a nap, amikor élvezni tudom a várandósságot.
2017. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg kitartást kívánok Neked!!!
2017. ápr. 26. 17:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Első babámmal 12 és 16 hetes korom között folyamatosan fájt a fejem, a másodikkal szintén sokszor, de legalább nem állandóan. Sot vizet ittam, eleget aludtam stb, nem tudom mitől volt.

Ha hirtelen kapott el a sűrű pisilési inger, azért nem árt megnézni nehogy húgyúto fertőzés legyen, én 22 hetesen terhességre fogtam, nem kellett volna, 25 hetesen derült ki a fertőzés és antibogyó mellett rögtön ritkábban kellett menjek.

2017. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!