Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy terhesnek nézett valaki, miközben nem is voltál az?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

nem.

ezt miért kérdezed ?

tehát itt most max az fog írni akinek alapból van hasa és ezvégett nézik babásnak...

2017. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek a 3ik gyereke után maradt olyan a hasa,hogy úgy néz ki mint aki kb a 4-5ik hónapban van, többször kéredezték tőle,hogy terhes-e.
2017. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen, hasra hízós típus vagyok
2017. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiunk születése óta folyamatosan. Bankban dolgozok, álló pultnál, de én ülök egy magas széken, még jobban annak tűnök (de nyugtat a tudat, hogy minden kolleganőmtől, ha a helyemen ülnek, akkor kérdezgetik, hogy csak nem baba lesz). Viszont mi másfél éve próbálkozunk kistesóval, sajnos sikertelenül, májusban lesz az első inszeminációm. Kolléganőim sajnalnak, amikor hallják a gratulációkat, de engem nem zavar. Hasra hízok, hiaba vagyok amúgy vékony.
2017. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is. Gyed után ülőmunkám lett, és én is hasra vagyok hízékony.

Előfordul. De nem csodálom, tényleg hülye alkatom van, én is nézem, hogy kb 6 hónapos terhesen néztem ki így (mert terhesség alatt nem híztam, csak a hasam nőtt - bár az nem nagyon)

160/65 vagyok most.

2017. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. IBS-es vékony nőként. Szóval az alkatom miatt nem tűnt úgy a hasam, mintha zsír lenne meg amúgy se löttyedt. Viszont mióta szültem még jobban látszik a puffadás, gyógyszerrel (cholagol + mezym forte) is csak reggel lapos. Főleg amíg nem szedtem mindkettőt tényleg úgy néztem ki délután, mint egy 6-7 hónapos kismama, azóta inkább ételfüggő.
2017. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. Mindig is hasra híztam, pedig atlétikáztam is. És a legszebb, hogy különben vékony alkat vagyok, kicsi hasam mindig is volt. Amióta szültem és nem járok mozogni (2 éve), minden, de minden hasra megy, míg testileg vékony vagyok. Olyan vagyok, mint egy 5-6 hónapos terhes. :(
2017. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, még egyetemista koromban, amikor divat volt a mell alatt elvágott ruha, és valahogy pont úgy álltam a villamoson, hogy a hasamon volt a kezem. Akkor felállt egy pasi, hogy üljek le. De ezenkívül nem volt. :)
2017. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan egy előző válaszolóhoz én is vékony, de hasra hízós típus vagyok. Mindig volt egy kis hasam, hiába edzettem, meg hasizmoztam. Ha fáradt vagyok, nem figyelek a tartásomra szoktam úgy állni, hogy picit kinyomom a hasam. Ilyen esetekben adták már át a helyet buszon. :)
2017. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!