Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy a 30. hét...

Az normális, hogy a 30. hét körül kevesebbet érzem mozogni a babát (viszont sokkal erősebbeket rúg), mint korábban?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy sokat alszanak, de régebben szinte egész nap ficánkolt (akkor nem aludt?), most van, hogy órákig semmi.

Vagy csak kevesebb a hely neki?


Dokinál minden oké volt, csak tapasztalatokat várok.


2017. ápr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Harmincadik héttol kevesebb mozgás várható, mivel egyre kevesebb a helye ne aggódj.:)

Konnyu szulest kivanok majd!

2017. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz pont így logikus. Nagyobb a baba, tehát nagyobbakat tud már rúgni is, viszont szűkül a mozgástere.
2017. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebbet mozog. Viszont már nagyon erős és inkább fészkelődős. Boldog babavárást és könnyű szülést. 34+5 hkm.
2017. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is! :)
2017. ápr. 27. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.Az én babám is kb. 2 hete inkább csak fészkelődik és sokkal nagyobbakat rúg és boxol, mint eddig :)

32 hkm

2017. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!