Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg a savam, szinte...

Rengeteg a savam, szinte hányni tudnék? Van valami bevált praktika erre?

Figyelt kérdés

Rennie nem.segít egyáltalán,3 napja tart pedig csak szombaton leszek naptar szerint 5 hetes.

A gyomrom is ég. Korai egyébként , később számítottam ezekre, persze orulok a tuneteknek (picit nyugtatnak)

Szerdán megyek orvoshoz 5+4 leszek!(progit kell felirjon, ha mar ott vagyok megnezi nem.mehenkivul van-e)

Szval.valami tipp??


2017. ápr. 27. 22:32
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Korai??*
2017. ápr. 27. 22:32
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Most sokan le fognak pontozni, pedig tényleg segít, ráadásul orvos ajánlotta.

Próbáld ki, hogy facsarsz citromot, és iszol a levéből (igen, sav-sav, mégis hatásos!). Illetve van egy szódabikarbónás recept, keress rá a neten (sajnos nem tudom fejből), az is segít. Rennie nekem sem segített. Az előbbi igen, utóbbit már akkor olvastam, amikor nem volt ilyen problémám.

30hkm

2017. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Fel is vagy puffadva/fújódva egyébként?
2017. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

A puffadas minimális de van h elmúlik fél napra is , most épp nem vagyok!

Miért gond lenne vagy sem?

Koszi a tippet utána nézek a szb.karbonásnak is.:)

2017. ápr. 27. 22:46
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem hülyeség 1. válaszoló. A citrom lugosít. Én 1 citrom levét kifacsarok és beleöntök 1,5 l vízbe. Csak ezt iszom. Nem rögtön érzed, pár nap után kifejti a hatását. Nekem azóta nincs savam! Azóta is ezt iszom csak. 24 hetes kismama
2017. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom. Lugos vizet iszok alapból is szóval úgy néz ki csak az nem segit. De egy citromot belenyomok. Köszi még 1x csajok.

A puffadas probléma ha nem állandó?

Első baba meg sokat is vartunk szval amig a 12. Hetet át nem lepjuk extra para-mami leszek..

2017. ápr. 27. 22:51
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Azért kérdeztem, nem lehet-e, hogy bizonyos ételektől van sok savad (és vagy felpuffadva), terhesség alatt gyakoribb. Én pl a második babámmal (akivel 30 hetes vagyok) az első 20 hétben nagyon szenvedtem, nekem is sok volt a savam, fel is voltam puffadva, gyakorlatilag 0-24-ben korgott-morgott a gyomrom, és akkor sikerült végre megtalálni, mi az az étel, ami ekkora lapáttal rátesz. Azóta a citrommal és citromos vízzel nagyon kiegyensúlyozott vagyok, nem is szedek semmi gyógyszert rá. Illetve elhagytam mindenből a hagymát. 🙂🙂🙂
2017. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem gond a puffadás sem, ilyenkor azért változik sok minden. El fog múlni. 🙂
2017. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nagyjabol oda figyelek mit eszek ! :) de valtozatos szval nemtudnam kitalalni mitol lehet, ha étel okozná


Egyebkent hasmenéssel is szenvedek arra a banánt eszem de semmi

... nemis tudtam h hasmenes is jelentkezhet , azt hittem székrekedés "fog"!

:)

2017. ápr. 27. 22:54
 10/40 A kérdező kommentje:
Boldog Babavárást!:) konnyu szulest kívánok.
2017. ápr. 27. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!