Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak petezsák látható az...

Csak petezsák látható az ultrahangon?!

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál,az elmaradt menstruáció után 2 héttel mentem direkt,hogy addigra már több mindent lehessen látni. Kicsit ledöbbentem mert csak petezsákot talált és azt is csak hüvelyi ultrahangal látta,ami 6mm-es volt.

Utolsó menstruációm március 11-én volt,általában 31 naposak a ciklusaim.Április 18-án halvány pozitív volt a teszt,21-én már erős két csíkos.A párommal együtt viszont csak március 21-22-én voltunk mivel külföldön dolgozik és akkor volt itthon,elvileg utána kellet lennie a peteérésemnek is,de hát ha akkor megfogant nem csak petezsákot kellett volna látni uh-án,nem?!Utána pedig már csak 15-16án voltunk együtt mert akkor jött haza,de akkor már a következő menstruációmat vártam ami nem jött meg.


2017. ápr. 28. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos,h később kellett legyen a peteérésed!

Amugy én 21én teszteltem eros pozit eloszor es most vagyok csak 4+6

2017. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg mar tobbet kellett volna latnia a dokinak, vagy nagyobb petezsakot. Biztos, hogy marciusban fogant, ha az aprilisi egyuttletbol lenne, akkor nem teszteltel volna halvany pozitivat sem utana par nappal.

A spermiumok 5-7 napig is eletkepesek lehetnek bent, tehat akar ennyit is ra lehet szamolni a marciusi egyuttletre fogantatas szempontjabol, de talan ahhoz kepest is kicsi a petezsak.

Ugyanakkor egy vizsgalat miatt meg nem szabad egybol rosszra gondolni, diagnozist sem mondanak ennyi alapjan, mindig visszahivjak ilyenkor az embert 1-2 hettel kesobb es az a lenyeg, hogy addig fejlodik-e. Mikor kell ismet menned?

(Nekem egyszer volt hasonlo, tobb, mint hat hetesen 7mm-es petezsak volt, arra azt mondta az orvos, hogy 5 hetes korulinek nez ki. Esetemben ez nem lehetett igaz, mert tudtam, hogy mikor volt peteeres, 4,5 hettel az elso uh elott, szoval nem lehetett 5 hetes. Nekem fejlodott meg valamennyit a terhesseg, az azt koveto ket hetben nott a petezsak, lett embrio is, szivmukodes sejtheto volt, de meretben egyre nagyobb volt az elmaradas, vegul elhalt a terhesseg. Mivel nalad a leteeres datuma nem egyertelmu, igy neked meg van eselyed arra, hogy rendben lesz.)

Drukkolok!

2017. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az utolsó menstruációm március 06-án volt és 26-án volt peteérésem ami biztos mert ovu teszteltem az nap és erős pozitív lett. A menstruációm már nem jött meg áprilisban 10-én kellett volna meg jönnie 36 naposak voltak a ciklusaim, 13-án erős pozitív lett 2 tesztem is egy reggeli és egy délutáni is. :) El utaztunk 16-án külföldre 1 hétre, ezért mindenképpen szerettem volna hogy lásson doki, 15-én 5mm-es petezsákot látott ami még üres volt nekem is, tegnap voltam újra dokinál és már az embrió benne van 6mm-es és dobog a kis szive. :)

Nem tudom neked hogy hogy üres, de amit írtak előttem is, szerintem is később lehetett peteérésed, ne izgulj nem szabad egyből rosszra gondolni, sok sikert és kívánom hogy legyen belőle baba. :)

2017. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kell vissza mennem.
2017. máj. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!