Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es petezsák 5. héten,...

6 mm-es petezsák 5. héten, embrió és szikhólyag nem látható. Ez rosszat jelent, vagy még korai ezen aggódni?

Figyelt kérdés
Elvileg 5 hetes vagyok, de ezt pontosan nem lehet tudni, mert totál rendszertelen a mensim. 1,5 hét múlva kell újra UH-ra mennem. Nektek mikor látszódott az embrió?
2016. nov. 22. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó! Ne aggódj! :) és gratulálok!

Mivel rendszertelen a ciklusod, így bármikor foganhatott!

Nyugi! :)

2016. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletes, nekem ennyI idos terhesen kevesebb latszodott. Ra 2hetre szivhang is volt.:) gratula
2016. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Dettó 5 hetesen voltam az első vizsgálaton. Petezsák volt, semmi más. Már 6 éves a kisfiam.:)
2016. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is 5 hetes vagyok:) holnap délután megyek dokihoz. Írok ha még érdekel;)

Lányomnál ekkor még csak egy üres petezsák volt. 7 hetesen volt szívhang.

Sztem semmi gond nincsen..

2016. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igyekszem megnyugodni, hogy minden rendben lesz :)


4es, írj mindenképp, kiváncsi vagyok, hogy nálad mi a helyzet :)

2016. nov. 22. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia 4-es vagyok.

Nemrég jöttem a dokitol:)

6mm-es petezsák:D persze üres:) de a doki szerint (és én is tudom) semmi gond nincs. 3hét múlva kell visszamennem. Addigra tuti lesz szívhang is.

2016. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitartast a 3 hethez! :) en ezt a 1,5 hetet is alig birom kivarni :) nohetnenek gyorsabban ezek a kis mogyorok, en nem bannam, ha 5 hetesen mar integetne az ultrahangon :D
2016. nov. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!