Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony pulzus? (többi lent)

Alacsony pulzus? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általában 98/58 ÉS 105/65 között mozog a vérnyomásom! A pulzusom 58 és 70 között!

Mindenhol azt olvasom hogy a várandósság alatt emelkedik a pulzus! Hát az enyém nem igazán!

Valakinek van hasonló pulzus értéke?

21hkm


2011. okt. 21. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem eddig mindig 90/50-es vérnyomásom volt,tegnap volt 110/70 mikor mérte a védőnő.A pulzusom is ilyen mint a tied.Ha nem érzed magad tőle rosszul,akkor nem kell vele foglalkozni,nekem ezt mondták.Mi is teljesen jól vagyunk. 37hkm
2011. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A pulzus nem zavar! Viszont a vérnyomásom miatt állandóan álmosnak érzem magam és ha bevásárolni megyek vagy sétálni akkor elég hamar rám jön ilyen szédüléses gyengeség! Amint hazaérek és lefekszek jobb lesz!

Úgy gondolom hogy ez a vérnyomásommal lehet összefüggésbe!?

2011. okt. 21. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma voltam terhesgondozáson, a vérnyomásom 90/60 lett. Annyit mondott, hogy napi két kávét megihatok nyugodtan.
2011. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam:Tehát annyit mondott a védőnő, hogy napi két kávét megihatok nyugodtan.
2011. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú hát az sem sok!

Én is ittam ma egy tejeskávét ráadásul olasz kávéból mert most kint vagyok épp a férjemnél és 112/64 re tudtam feltornászni..

Na csak lesz ennél jobb is!

Bár az idő is közrejátszhat mert alapból rosszul viselem az esős hidegfrontot és 2 napja ilyen szörnyű idő van itt..

2011. okt. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!