Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 34hetes terhes az hogy...

Aki 34hetes terhes az hogy erzi magat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól éreztem magam akkor. Előtte is és utána is.
2017. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én 36 hetes vagyok,de nincs túl messze a 34-től. :-)

Hát én nem vagyok túl jól. Már nagyon "terhes" a dolog. Nagy a pocakom,itt fáj,ott fáj,így se jó,úgy se jó! :-) De édes teher,megéri! Már csak 3 hét és kezemben lesz majd a harmadik babócám!

2017. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem sokkat gorcsol a hasam tegnap eszaka alig birtam aludni
2017. ápr. 30. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

2 hete küzdök éjszakai görcsökkel,de nekem ez szélgörcs...

Magnéziumot mennyit szedsz és milyet?

2017. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 37. Hétig dolgoztam pultosként, és utána is sokat vezettem pl vizsgátokra is kocsival jártam egyedül. Amikor elfolyt a vizem 39+4 hetesen, akkor is pont vásároltam, és még kocsival hazajöttem. De a kórházba is simán bevezettem volna (30 km).
2017. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jarok dolgozni magne b6szedek napi 3at
2017. ápr. 30. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A magne b6 gyenge. Próbáld ki a magnosolvot, abból napi 1 is elég, vagy a magnesi citricit, abból 3x1 jó lehet. De kérd ki az orvos véleményét.
2017. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!