Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti terhesség alatt mindig...

Ti terhesség alatt mindig mindent betartottatok étrendileg?

Figyelt kérdés

Nem túl sok szénsavas, cukros, koffein, alkohol, nincs csípős, nem olyan nasik mint előtte, pl chips stb...


Nekem ezek közül sok kedvencem van,mi van ha a chips, és a csípős megmarad, ártok vele?

Továbbá ittatok 8-10 pohár vizet naponta?

Nekem sokszor amúgy is elég egy nap max 2-3 pohár.


2017. ápr. 30. 19:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%

Elso par hetbe csomo csipeszet ettem és a vernyomasomra kavet ajanlottam de attol megy a hasam igy cukormentes energiedrink et ittam!:) semmi bajunk nem lett!:-)

Amugy szinte csak vizet ittam kivéve hányos korszakban akkor azert napi 1-2 dl.kola lecsusszant.

2017. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

Igen betartottam a szabályokat, pedig nem nekem nem az a fő problémám, hogy nem piálhatok. Végig szigorúan tartottam a diétámat, ahogy egész életemben.

Egyébként tudtommal a csípős étel nem tiltott, módjával koffeint, szénsavast italt, cukrot és nasit is lehet.

2017. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát valamennyit alkoholon kívül igen, biztosan, mondjuk én imádom a chilis babot, és a hüvelyesek sem nagyon lehetnek az étrendben...
2017. ápr. 30. 19:44
 4/35 anonim ***** válasza:
36%

A nasikkal hadilábon állok. Mindig is próbáltam visszafogni magam, szóval nincs mindennap tábla csoki vagy chips stb, de néha megeszem és ennyit bűnözök terhesen is.

Reggel egy nem erős kávé is lecsúszik, a vérnyomásom nagyon max 110/65, legtöbbször kevesebb.

Csípőset nem szeretem.

Én több vizet iszok ennél. Én mindig is sokat ittam. Néha jól esik a gyümölcslé de nekem nem is oltja a szomjam, 99%-ban szénsavmentes ásványvizet iszok, napi 2,5-3 literrel, nem terhesen 1,5-2 liter között volt szóval kb 8-10 pohár.


Szerintem nem ártasz a chips-el ha ésszel eszed, max többet szedsz fel magadra, de arra figyelj, hogy ne menjen normális étkezés rovására. Ezek elvehetik az étvágyat. Az első hónapokban én pl emiatt nem is mertem nasizni max gyümölcsöt, mert amúgy se volt étvágyam, ha még megeszek egy zacskó chipset tuti még kevesebb rendes ételt ettem volna.

2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%

Mindent ugyanúgy ettem, pedig gdm miatt 180ch diétát kellett volna tartanom.

Vizet alapból sokat iszok, alkoholt és kávét alapból sosem. A csípőset nem szeretem

2017. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 30. 20:04
 7/35 A kérdező kommentje:
Huh a csípős részére kíváncsi lennék , aki előtte is nagyon szerette.
2017. ápr. 30. 20:05
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
Én ugyanúgy iszom kávét, annyi küldöm, hogy csak napi egyet. Néha kóla lecsúszik, főleg ha fáj a fejem. Édes szájú vagyok, de próbálom ésszerű keretek között nasizni. Nem csak a hízás miatt, hanem tartok a cukorbetegségtől. Alkoholt előtte se nagyon ittam, most meg alap, hogy nem. 15+4 hkm
2017. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
*különbséggel
2017. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

alkohol nálam is alap, hogy nincs.

Cukros nálam sem volt túlzás.

Köszi neked is :)

2017. ápr. 30. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!