Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. napja késik de védekeztünk...

5. napja késik de védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5.napja hogy késik (megjegyzem soha nem szokott vagy NAGYON MAXIMUM 1 napot). Szombaton kellett volna megjönnie, aznap reggel éreztem is fájdalmat a jobboldali petefészkemnél plusz utána menstruációs görcsöm is volt a napokban de semmi vérzés sőt a normális "folyásom" van de nagyon kevés. Védekeztünk óvszerrel de mégis félek és érzem hogy terhes vagyok. Holnap megyek tesztet venni csak már olyan ideges vagyok hogy próbálom magam nyugtatni hogy hátha volt más is ebben a szituációban és mégsem lett terhes?! Most is van menstruaciós fájdalmam olykor-olykor de nincs vérzés még mindig. Ma meg persze már annyira túlstresszeltem magam hogy az is rátehet a késésre.
2017. máj. 3. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
gondterhes az tuti
2017. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az biztos... már konkrétan annyira felstresszeltem magam, hogy rendesen szédülök, ájulhatnékom van és 1 korty víz nem megy le a torkomon
2017. máj. 3. 04:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elszakadt? Kilyukadt? Esetleg lecsúszott az óvszer? Gondolom mindig ellenőrzitek. Ha egyik sem, akkor tényleg nincs miért aggódnod.

Késhet a stressztől is. Sőt az esetek többségében csak ez okozza a menstruáció késését. Vegyél egy tesztet, és okosabb leszel.

2017. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első pillanattól fent volt a gumi, vagy kicsit volt bent nélküle?
2017. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ovszer normalis hasznalat mellett tokeletes.
2017. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kicsit volt bent nélküle.... de nagyon kicsit
2017. máj. 3. 09:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg nem alaptalan a félelem. Egy másodperc is elég. Vegyél egy tesztet, az már kimutatja.
2017. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Vedekeztetek, DE kicsit volt bent anelkul. Erzed az ellentmondast?

Ha ennyire ostoba vagy, meg is erdemled az idegeskedest!

2017. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

ezt soha nem fogom megérteni..!!

ha valaki nem akar gyereket akkor miért hagyja hogy egy kicsit is védekezés nélkül legyenek..?!


igy már eléggé megalapozott a félelmed

2017. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt és tudom hogy kicsit sem kellett volna bent lennie mert így persze hogy ideges vagyok de gondolom nem én vagyok az egyetlen akivel ez előfordult már...


Aki még olvassa gondoltam leírom hogy ma teszteltem és negatív lett. Nyugodtabb lettem de ez még nem jelenti azt hogy a napokban még 1 teszt eredménye is negatív lesz de talán már nagyobb az esély,igaz? Vagy 4-5 nap után már igazat mondhat a teszt?

2017. máj. 3. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!