Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisülhet még jó abból ha...

Kisülhet még jó abból ha 5+1nél nem látott az sztks petezsákot?

Figyelt kérdés

Nem kereste sokáig talan ha másfél percig.. inkabb a cisztámat méregette.

Felritkulast talalt meg 14mmes nyalkahártyát.:(


2017. máj. 3. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

nem akarok bunkó lenni, de pont ezért nem kellene ilyen korán dokihoz menni.

Èn 6 hetesen voltam, mert kellett a munkáltatohoz a terhességi igazolás(leépítés éppen akkor kezdödött mikor kiderült, hogy terhes vagyok), de csak egy pöttyöt látott a doki. Szóval 5 hetesen még nálam sem látott volna semmit sem.

2017. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezert nem kell 7-8. het elott orvoshoz menni.
2017. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezt megcáfolom. Mert nekem is látott 5 hetes pár naposan. Petezsákot meg szikhólyagot.
2017. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ennyire fiatal terhessegnel egyetlen nap is baromi sokat szamit, lehet ha egy nappal kesobb mesz, mar latott volna valamit, elozo meg ha egyetlen nappal korabban megy, semmit sem.

A beagyazodas 7-10 nap, szoval irto sok fugg attol, hogy xy emberkenel ez epp 7 nap volt vagy 10. Meg hat attol is hogy a peteeres pontosan kozepidoben volt, vagy 1-2 nappal elobb/kesobb. Es a sikeres aktusra ugyanez: peteeres elott 2 nappal vagy utana mondjuk masfellel.


Szoval ennyi mindenen mulik kinek mit lat az orvos 5-6 hetesen.

2017. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, miért lett lepontozva az, akinek 5 hetesen már láttak petezsákot.

Én 4+3 (!) naposan voltam (mert az előző missed ab lett és a pozi teszt után azonnal kellett mennem), és volt már valami maszat és meg tudták mondani, melyik petefészekből jött és hogy ez egyelőre biztosan terhesség (kérdés, megmarad-e).

De az enyém biztosan középidőben fogant. Ha a kérdezőnek később, akkor még bármi lehet.


Most engem is lepontoztok, mert nem akartam másodszor is elvetélni? :)

2017. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most tenyleg abba kell belekotni mikor mentem? Vereztem es gorcsoltem azt hittuk mehekivuli ugy fajt a hasam. De kossz szepen.. empatikusak vagytok. Szevasztok
2017. máj. 3. 10:01
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk pont annyira, mint te, kedves kérdező. Én semmi ilyet nem írtam.

5-ös

2017. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem azert mert nem objektiven valaszoltal a kerdesre. Mintha egy "serintetek jol all a nekem a szoke haj?" Kerdesre azt irtad volna "tanacskent", hogy "nekem jol all".

A sajat helyzeted nem valasz a jelenlegi kerdesre. A 4. valasz viszont az volt.

2017. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugy altalanossagban, itt gyakorin baromi sokan nem a kerdesre valaszolnak hanem en-kozpontuan leirjak hogy veluk mi van/volt. Csak epp ezen a teruleten ez nem hasznos valasz mert minden szervezet mas.
2017. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindegy itt felesleges kerdezni legtobben letámadtatok es azzal vagytok elfoglalva mikor mentem.orvoshoz?! Komolyan? Ennyire azt keresitek hol szúrhattok bele valakibe? 14 hónapja vartunk rá epp elegge szenvedek erre csessze meg ennyit kapok. Hat nagyon jo. Sztem teljesen jogos a kiakadásom.

Nem ks erdekel mar komolyan a normalis valaszokat koszonom szepen kedves toletek. Majd majus kozepen kiderul. Ma megnez a sajat dokim ha mar van idopontom 2 hete akk elmegyek... talan o nem 1 percig vizsgal.

2017. máj. 3. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!