Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta fáj a forgóm, főleg...

Napok óta fáj a forgóm, főleg bizonyos mozdulatoknál. Van erre valami megoldás, gyógymód, hogy enyhíthetném? 33 hkm vagyok.

Figyelt kérdés
Itt fáj: (csak a jobb oldalon) [link]
2017. máj. 3. 11:08
 1/5 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nekem is itt fájt,alig bírtam lépni.Később már mindenütt.Nekem semmi sem használt,ha feküdtem is fájt.Szülés után kb 2 héttel már a régi volt.

Kitartás

2017. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magnézium segìtett, de 2 szer egy nap szedem, 1 kevès volt (délben ès este). Ès közbe- közbe a pàrom maszìrozza.
2017. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Napi 3 szem magnéziumot szedek (Boiron Magnesium 300+),

2 szem kálciumot (BÉRES CALCIUM 500 mg) /a vádlim rendszeresen görcsölt éjszakánként néhány hete, azóta szedem és elmúlt/,

1 szem terhesvitamint (Gravida) és

1 szem vasat (MALTOFER FOL 100 mg/0,35 mg rágótabletta).

2017. máj. 3. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is van/volt már kb. 12 hetes terhességem óta... Nem találtam rá gyógymódot. Kitartás!


26hkm

2017. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ébredéskor fáj, szintén csak a jobb oldalon, és alig bírok ráállni, jajgatok és sántítok. Mire kiérek a szobából, elmúlik. Fogalmam sincs, mitől lehet, főleg úgy, hogy az alvástól jön ki, még csak meg se eröltetem magam. A 32. héten vagyok, de már legalább 2 hónapja fáj, és rosszabbodik.
2017. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!