Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babanak? 36...

Lehet baja a babanak? 36 hetes es 4 napos terhes vagyok es elestem. Megszedultem. Negykezlabra estem a hasam nem uttem meg. Nagyon megijdtem.

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolom és éppen azért, mert a helyzethez képest a legjobban sikerült elesned.
2017. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Most oszinten, ha nem a hasadra estel, szerinted mi baja lenne ?

Nemertem komolyan nemelyik kerdezot.

2017. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Felek, hogy nem-e razkodott meg. Olyan hirtelen tortent az egesz.
2017. máj. 3. 12:15
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Vizben van :)

Ha mozog, nincs baja. Ezt ugyis erzed mozog-e.

2017. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem fog a hasadba látni. Ha aggódsz, menj orvoshoz, ő az, aki meg tud téged nyugtatni. Az is elég, ha felhívod, és ő elmondja, érdemes-e ezzel kórházba menni.


Szerintem nem, de gyanítom, ezzel nem vagy kisegítve.

2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha érzed a babát, nincsen vérzés akkor semmi baj nincsen az eséstöl.


Èn többször össze estem terhesen, mert a gerincemnél becsípödött az ideg. Mint egy rongybßabu össze estem az irodában a folyoson. Vagy a hálóban egy rossz mozdulat miatt. Hirtelen fájdalom aztán nyekk.

De egy jó barátnöm a lépcsön esett le 36 hetes terhesen. Neki is azt mondták, amíg a baba mozog és nincsen vérzés nem kell aggodnia.

2017. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is sikerült 37 hetesen elesnem; fenéken landoltam, de kificamodott a bokám. A hasamat nem ütöttem be, mégis bekeményedett, a baba pedig a következő 15 órában nem mozgott. Az esés után egyből mentem az ügyeletre, aztán másnap újra, mert aggódtam, miért nem mozog. Csináltak uh-t, az orvos azt mondta, minden rendben, csak annyira megijedhetett a hirtelen eséstől a baba és a stressztől, hogy aludt egy nagyot. Ha nagyon aggódsz, nézesd meg, nekem pokoli érzés volt, hogy nem éreztem őt!
2017. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mocorog de nagyon feltem. Hogy lehetek ilyen idetlen, pedig annyit ugyelek ra. Ferjem hazajon elmegyek a surgossegre.
2017. máj. 3. 12:28
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
menj be az ügyeletre azért, de nem hiszem hogy baja lesz.
2017. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg, szerintem nem lett semmi baja, ha lett volna, véreznél, görcsölnél vagy nem éreznéd mozogni. Ettől függeltlenül amint lehet, én is elmennék a helyedben orvoshoz, mert az a biztos.
2017. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!