Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet? Nem...

Szerintetek baj lehet? Nem fejlődik tovább?

Figyelt kérdés

Menstruáció elmaradása után voltam 2 héttel orvosnál. Akkor már min.6-6,5 hetes terhesnek kellett volna lennem.(tudom mikor voltunk együtt,mivel külföldön dolgozik a párom,máskor nem foganhatott).

Az orvos viszont csak hüvelyi uh-n látott 6mm-es petezsákot.Semmi mást. Két hét múlva kell vissza mennem.Már pár napja viszont megszünt a mellfájdalom,émelygés. Konkrétan semmi bajom.Csak arra tudok gondolni,hogy biztos valami baj van.

Volt valaki úgy hogy a terhessége elején megszüntek a panaszok,és mégis minden rendben volt?


2017. máj. 3. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Túlaggódod, ami általános, de fölösleges, mert a panaszok jönnek-mennek. Hidd el, örülj neki, ha épp nincs tüneted.
2017. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt ilyen is, olyan is.

Volt, hogy hanytam meg minden, kozben tobb mi t 2 hete mar elhalt a magzat.

Aztan kijutott abbol is, hogy elmultak a tunetek, majd puff!:(

Szoval erre nem lehet alapozni, hogy a tunetek elmulnak! Lehet nalad maskepp jonnek mennek!

Kivanom a legjobbakat!

2017. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!