Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, és fulladok....

35 hetes vagyok, és fulladok. Végül is kapok rendesen levegőt, de sokszor kell mélyeket sóhajtanom, és van amikor úgy érzem, ez sem elég. Mitől lehet, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos h a hormonok is szerepet játszanak meg nyomja a méh v a baba a rekeszizmodat, én is úgy érzem mire felérek az emeletre alig kapok levegőt, egy kicsit lepihenek, leülök v ilyesmi és utána elmúlik-többletsúlyt is cipelünk- bár nem tom te mennyit hiztál én 15 kg-ot ezt sem könnyű cipelni. nekem sokszor hőhullámaim is szoktak lenni- ez sem tul kellemes érzés mikor ömlik az emberről a viz. kisfiú v kislány lesz a babócátok? és mi lesz a neve? ne aggódj teljesen normális ez igy a vége felé- már nem sok van hátra- kitartás! minden jót, könnyű szülést és sok sok egészséget és kitartást kivánok a kisbabához! pussz:35 hetes kismama
2008. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Kisfiú lesz, Alex :) Neked?

2008. okt. 14. 22:50
 3/11 anonim ***** válasza:
reméljük szintén kisfiú- Balázs bár már a 28. héttől nem hajandó megmutatni és mindene fiús- reméljük nem okoz csalódást- csak egészséges legyen- reménykedünk h kisfiú 16 hetesen az volt és a 20. héte is. nov 22-re vunk kiirva és ti?
2008. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy te mennyit hiztál? csak ugy viszonyításképpe kérdezem. én 15kg sajnos
2008. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nov.20-ra vagyok kiírva.

11 kg-ot híztam.

2008. okt. 14. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok:) énis november 22. vagyok kiírva:) és 15 kg-t híztam...Ugyanígy fulladok énisnem tudok ellene mit tenni ráadásul a negyediken lakunk, ugye lift nélkül:(

Hát ezt már el kell viselni. Könnyű és szép szülést nektek:) nemsokára..:)

2008. okt. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én november 29-re vagyok kiírva, 16 kilót híztam, és én is fulladok. Ha fekszem, akkor főleg. Szerintem a babám nyom valamit ilyenkor, mert ha oldalra fordulok abbamarad. Kitartás, már nincs sok vissza. Könnyű szülést, és sok boldogságot a kicsivel majd!
2008. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom hozzatok en november 18ra vagyok kiirva.Bar a vedonom szerint hamarabb johet.Nekem is szoktak legzesi problemaim lenni es csak az valt be amikor nagyon nehezen kapok levegot hogy lehajtom a fejem, nem tudom miert de ez bejott.En mindenhol azt olvastam hogy a baba nyom,de barmikor leereszkedhet a csatornaba igy megkonnyebulunk.(bar akkor a hugyholyagunkat nyomja jobban).Na meg egy par het.. :-)
2008. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én november 30-ra vagyok kiírva. Én is fulladok 4 lépcsőfok után:-). De ez ezzel jár. Mindemellett nagy boldogság. Már nincs sok hátra. Pihengess, ha megtehetd:-) Mi a árommal építkezünk, úgyhogy talpon kell lennem.

Estére lufi vagyok, úgy bedagadok, de alapjábavéve jó a közérzetem. Meg hála égnek jó idő is van. A fulladás állítólag nemsokára elmúlik...2-3 hét....

Ebben reménykedem...

Minden jót!

2008. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, elmúlik! Bár én szinte végig allergiás voltam... :P

A lépcső megmászása nem lett könnyebb, hiába van lent a baba, kapkodom a levegőt, de "normál esetben" már nem fulladok. :) A hólyagomat viszont nagyon nyomja a pici, készüljetek fel, az is kellemetlen! (Okt. 29-re vagyok kiírva.)

Sok sikert és rengeteg kitartást Nektek!

2008. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!