Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fulladok ki hamar 4...

Miért fulladok ki hamar 4 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Pedig jó kondiban vagyok, de nagyon gyorsan lihegni kezdek, és gyorsnak érzem a szívdobogásomat, ha intenzív mozgást végzek, vagy a 10 kilós lányomat emelgetem... Nem korai ez még?
2009. aug. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert ilyenkor a szervezet -legalábbis az enyém ilyen volt- pihenést kíván. Én egész nap aludtam volna, 5 percenként ásítottam, alig álltam a lábamon. Gondolom a hormonok teszik. Ez (szerintem) más féle fáradtság mint most a végén.

Sok boldogságot!

32 hetes

2009. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mitől lehet, de nálam is ez volt a helyzet. A kezdetektől küzdöttem ezzel én is. Volt, hogy csak száz métert tettem meg sétálva és úgy lihegtem, hogy mikor meglátott a párom, megkérdezte, hogy futni voltam-e... Egy emeletet mentem fel és meg kellett állnom pihenni, pedig alapvetően nem volt rossz kondim sosem. Sajnos, csak 2-3 hete érzem, hogy kezd visszatérni a régi erőm, állóképességem. Előtte próbáltam hosszabb sétákat tenni, de olyan hamar elfáradtam, hogy rendszerint nem lett belőle semmi..:( Most viszont érzem, hogy napról-napra tudom emelni a távot és egyre jobban esik. Remélem, hogy neked előbb visszatér a régi formád, de ne aggódj, sz'tem úgy sem most kell megdöntenünk a maraton-rekordunkat:)


22 hetesek

2009. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, most megnyugodtam! Minden jót Nektek is!
2009. aug. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!