Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákat kérdeznék...

Olyan kismamákat kérdeznék akik már szültek?!

Figyelt kérdés
Amikor ténylegesen beindul a szülés és jönnek a fájások,két fájás között érezhető még bármiféle magzatmozgás?
2017. máj. 12. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én már nem nagyon éreztem akkor.

Amikor otthon voltam még és csak figyeltem, hogy na akkor milyen gyakoriak a fájások, na akkor még volt, hogy mocorgott, meg is nyugtatott..

De a kórházban már nem tudtam figyelni.. Biztosan mozog hiszen "halad előre" de kérdés, hogy az elfolyt víz és a szülőcsatornába jutás mennyire adja át azt a mozgás érzést?

2017. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztosan babafüggő. Az enyém eleinte sokat is mocorgott 2 fájás között. A vajúdás végére már nem igazán, igaz akkor 2 fájás közti idő se nagyon volt már..
2017. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :-)
2017. máj. 12. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem figyeltem hogy mozog-e
2017. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sokat mozgott az elején. A végén már nem éreztem annyira fájt, de szerintem akkor már nem is nagyon mozognak.
2017. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy olvassátok-e még...

Ha esetleg észrevettétek a nyákdugó távozását,az mindig véres?

2017. máj. 12. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem rózsaszínes-barnás volt.
2017. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Az állaga sem ugyanolyan. Úgy értem, valakinek dugó formájában jön ki egyszerre, valakinek pedig napokig jön egy ilyen nyákos izé. Nekem így volt, és narancssárgás-áttetszős volt, onnan tudom, hogy tényleg az volt, mert egyik vizsgálatkor is a doki látta és elemezte, hogy "látja, mi ez?! Ez itt a nyákdugó!"-2 ujjnyi v oltam akkor, és még két hétig nem is szültem meg ezekután!
2017. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2017. máj. 12. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én vagy nem vettem észre, vagy nem volt nyúlós. Tágulási vérzésem volt vajúdás közben, az barna volt de nem nyúlós. Korábban nem vettem észre semmilyen gyanúsat, pláne nem színeset.
2017. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!