Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes uh-n azt mondta az...

Ltimea kérdése:

6 hetes uh-n azt mondta az orvos hogy 2 petezsákot lát. Hasonló cipőben járó vagy ikres kismamákat kérdeznék, a 8 hetisen látni fogja már hogy minden rendben, és a 2 szivhangot? Vagy mikortól lehetek nyugodt hogy mindkettő megmarad-t?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Akár azonnal megnyugodhatsz! :))))

Ne filózz túl sokat!! :)))

Rendben lesz minden!

Egyébként látni lehet mind a 2 szívhangot! :D

2010. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

filózok azért, mert ugy tett hogy az egyik kisebb és lehet hogy felszívódik.

2010. jún. 11. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én inkább csak óvatosan nyilatkoznék (és nem megijeszteni akarlak). Nálam is két petezsákot látott az orvos, aztán csak az egyikban volt szívhang, a másik kezdett felszívódni (7 hetes UH-n). Az már más történet, hogy a másikat is elvesztettem (missed ab.), ilyen esetben ez sajnos gyakoribb.

Remélem Veled minden rendben lesz!!

2010. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Látott már a petezsákokban valamit, vagy csak a petezsákot? Mert nekem pl csak egy petezsákot látott a doki 6 hetesen, 8 hetesen meg benne 2 babát és két szívhangot. :-) Már 27 hetesek leszünk vasárnap.

Szóval minden rendben lesz veletek, és 8 hetesen már ott lesznek az ikrek. VAgy akár hármasikrek? :-)

2010. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsónak!

na ne ijesztgess, a 2 nagyobbhoz elég lesznek az ikrek, nem pedig a hármasikrek...

amugy, igen 2 petezsákot látott akkor voltam 5 hetes, majd csak 29-én kell jelentkeznem az eredményekkel.

köszi a vélaszokat

2010. jún. 11. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a helyzet veled? Én is hasonlóak miatt aggodalmaskodom. 6+3 naposan egy petezsák, két magzaát látszódott, mindkettő megfelelő mérettel 8,5 mm-es nagysggal, viszont biztos szívhangot a doki csak az egyiküknél állapított meg. Holnap megyek 8+5 hetesen UH-ra, hogy megnézzék, mi a helyzet.


Te hogy állsz? Jó lenne valakivel megvitatni a dolgokat, akinek hasonló félelmei vannak...

2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam a dokinál. Minden rendben mind a kettő babával. Az egyik 1,84 cm a másik 1,64 cm, 8 hetes terhes vagyok. 3 hét mulva kell mennem ellenőrzésre.

2010. jún. 29. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkorák voltak 8 hetesen, 16 és 18 mm. :-)

Már több mint egy kilósak mindketten, és 29 hetesek múltunk. :-)

Gratulálok, vigyázz magatokra!

2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!Akkor ezek szerint tényleg rendben fejlődnek...

Te is vigyázz magatokra!

2010. jún. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!