Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz volt? Ha elfolyik...

Magzatvíz volt? Ha elfolyik kissebb lesz a has? Milyen amikor elfolyik?

Figyelt kérdés
Tegnap este ahogy nagy WC-re mentem, kissebb erőlködés után elkezdett folyni valami.. Azóta nem tapasztaltam ilyet, de olyan volt mintha pisiltem volna, de nem tudom biztosra hogy az volt e,
2017. máj. 14. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Nem, nem lesz kisebb a has.

És ha folyik és nem csak szivárog valamennyi, akkor csak a hülyének nem egyértelmű.

2017. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem írtad le, hogy hány hetes vagy. Ha elfolyik a magzatvíz, az egyértelmű. Érzel bent egy pici pukkanást, aztán 5-10 mp múlva elkezd zúdulni kifele. Ha szivárog, az általában kis vérzéssel jár együtt. De nem feltétlenül. Ha pár óráig nem történik semmi (görcsök vagy újabb szovárgás), akkor valószínűleg pisi volt.
2017. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!