Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis a kisebb pocak...

Noisy23 kérdése:

Normalis a kisebb pocak tobbedik terhessegnel?

Figyelt kérdés
Tobbedik terhessegnel normalis az,h nem no akkorara a pocakom,mint eloszor volt v ez csak nekem tunik igy mivel ez mar a 2. terhesseg...? a baba mereteivel minden ok,csak egyszeruen kisebbnek tunik a hasam mint a terhessegem kora (35.het)...
2017. máj. 14. 23:03
 1/6 kikicsajxi ***** válasza:
Nem csak a többet szülöknèl normális ez hanem az első szülőknèl is! Nekem 9hósan akkora volt a hasam hogy rá 2hètre mikor hoztuk haza a babát a házunkban mindenki meg volt lepődve hogy már is? Terhes voltam? Nem is látszott.
2017. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Harmadik babánkkal vagyok 3v hetes. Nagyon pici a hasam és ezt mások is szóvá teszik. Baba mérete megfelelő,nem is értem hol tud elbújni! :-D Akkora a pocakom mint első terhességnél a 30. hét környékén.

Második terhességnél viszont sokkal nagyobb volt a hasam,mint az elsőnél.

Híztam is sokat. De szerintem nem a pocak mérete a lényeg! :-)

2017. máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

38 hetes vagyok.. :-)

2017. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert másképp fekszik a pocakban a baba, és/vagy szélesebb maradt a medencéd szülés után. Nekem a végén azért is volt kisebb a pocak, mert a baba is kisebb volt 700g-mal, és normális mennyiségű magzatvíz volt. (Előző terhességnél valamivel több, mint a normális.)


Minden terhesség más. Miért pont a pocak lenne egyforma? :)

2017. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy képet a pocakodról teszel fel nekünk?
2017. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom h tudok képet feltolteni ide... :-/
2017. máj. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!