Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 teszt pozitív barna folyás...

3 teszt pozitív barna folyás mi lehet az oka!?

Figyelt kérdés
A hétvégén csináltam tesztet 3 pozitív eredmèny lett azelőtt hánytam meg émelygésem volt! Keztem örülni mert 5 éve szeretnék gyereket Viszont a mai nap folyamán egy kisebb barna folyásom van nem nagy mennyiségű ennek mi lehet az oka? 29 éves vagyok és ez volna az első picim

2017. máj. 15. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal sürgősségire kell menned, lehet csak progeszteron pótlás kell , viszont ha nem mész be így elveszítheted a picit.

Terhes vagy, ott a pozitív teszt, vedd komolyan a dolgot, és most indulj be a kórházba !

2017. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóról-szóra ahogy az első írja!

Azonnal ügyelet, kórház, orvos!

2017. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Holnap tudok orvoshoz menni sajna ma szerettem volna, de nem tudok olyan a munka helyi kolégáim hogy senki nem jön be :(
2017. máj. 15. 13:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj, lehet, holnap már késő lesz!!!
2017. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Holnap már lehet késő lesz, sajnos. Ha még ma elmész legalább az ügyeletre, ahol megvizsgálnak, lehet kapsz pótlást -ha arra van szükséged-.

Viszont ha ezt ma nem teszed meg, holnap már lehet nem kell kiért/miért menned. Terhes vagy. Ezt nem lehet félvállról venni!


Én amikor elkezdtem vérezni a munkahelyemen, nem volt aki a helyemre beugorhatott volna, fogtam felhívtam a főnököm és mentem! A születendő gyermekemnél nem volt fontosabb semmi. Pedig "csak" azért véreztem, mert a lepény fedte a méhszájat.

2017. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el azonnal! Biztos nem szeretnéd elveszíteni így 5 év után! Nem biztos, hogy nagy a baj, de nem tudhatod és a pici gondolom a munkánál is fontosabb! Ne várj holnapig, ügyelet nőgyógyászod vagy kórház biztos van.
2017. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En sem mentem azonnal, barnazas delutan volt, gondoltam majd masnap. Hat ejjelre verzes lett a barnazasbol, akkor mar rohantunk ugyeletre de keso volt.


Te tudod mennyire fontos. Sajnos en is varni akartam masnapig....

2017. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rnam le a munkahelyem!
2017. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fel álltam és elindultam az orvos köszönöm a sok pozitív dolgot
2017. máj. 15. 14:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj ma mindenképp!
2017. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!