Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
27hetes terhes vagyok a 18' ultrahangon egy szimpatikus orvos vizsgált aki alapos volt bár akkor semmit sem beszéltünk. A lényeg hogy megszereztem a telefonszámát és holnap szeretném felhívni és megkérdezni elvállalja el a szülésem és ha rábólint mit szokás kérdezni?
2017. máj. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szülést szeretnéd, vagy előtte vizsgálatokat is?

Azt kérdezd pontosan, amire szeretnéd felkérni, és simán, határozottan, hogy vállalja-e? Ha igen, utána ráérsz a továbbiakról kérdezni, vizsgálat időpontja, ha akarod nála, mennyi az összeg, arra is simán rá lehet kérdezni.

2017. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod, elmondod, hogy mikor vizsgált, hogy legalább kb tudja, hogy nem egy vadidegen vagy és megkérdezed, hogy elvállalja-e a szülést.


Nem kell túlmisztifikálni.

2017. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kikicsajxi ***** válasza:
91%
Szerintem ilyet inkább szemèlyesen kèrdezz meg. Èn kerek perec megkèrdetem hogy vállalná-e az orvos a szülèsemet ès mennyièrt?
2017. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A szülésért fizetni kell??? Ez most komoly? Előre legalább? És ha nem fizetek nincs szülés? 😅 Tényleg nem tudom még nem szültem.

A hálapénzről beszél azutolsó? Mert akkor értem de Tudatlan vagyok e téren

2017. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező fel szeretné fogadni az orvost, hogy vezesse le a szülést, bármilyen időpontban, és bármilyen komplikációk esetén is. Utolsó, mi ebben a bonyolult? Az orvosnak is jár a pénz, ha fogadott, éppúgy, mint a szobafestőnek pl.

Kérdező, ha aggódsz a beszélgetés miatt, kérj először időpontot hozzá, és beszéld meg vele inkább személyesen.

2017. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem aggódok csak nem tudom mit kérdezzek mert lehet ő neki kellene mondani hogy x napon bent lesz menjek be hozzá a kórházba. Ugyanis nincs magánrendelője.
2017. máj. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!