Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális kevés barna folyád...

Normális kevés barna folyád és enyhe görcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok csütörtökön töltöm be az 5 hetet,ma reggel enyhe barna folyàsra és görcsre keltem.Progit szedek màr a pozitiv teszt ota,szerintetek okozhatja az hogy most kezdett el növekedni a petezsàk?Vagy badarsàgokat beszélek?Van mellette feszülö huzodo èrzès az alhasamban.Elöre is köszönöm a vàlaszokat.
2017. máj. 16. 09:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Folyàst szerettem volna irni😀
2017. máj. 16. 09:50
 2/11 anonim ***** válasza:

előre is ne haragudj ha megilyesztelek.

10 hetes voltam ugyan ilyen folyásom volt sírtam hogy elfog menni a baba de anyáék megnyugtattak.

a következő uhn ott volt a baba de elhalt nem dobogott a pici szíve.

igyhogy ahogy tudsz menj orvoshoz az a biztos!!

2017. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne, minden rendben lesz. De. Pici pecsételő jellegű barnázgatás, vagy enyhe görcs is lehet természetes egy terhességnél, de a kettő együtt semmiképp nem bíztató. Orvoshoz mennék a helyedben, inkább fuss egy fölös kört, semmint hogy gond legyen, meg ha van is, tán tudnak segítnei.
2017. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semilyen vérzés nem normális (a barna folyás is vérzés), nekem is missed ab lett. És ha már kaptál progit, sajna, segíteni se tudnak többet. Vegyél be max. adag magnéziumot, és nézzen rád egy orvos, hogy kell-e még a progi. Mert ha tényleg gond van, abba kell hagyni a progit.
2017. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barna folyás jelezheti a magzat elhalását is. menj orvoshoz
2017. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most indulok az Ambulanciára
2017. máj. 16. 11:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Most indulok az Ambulanciára,igazábol volt ilyen barnás nemvártkor de elmult most meg megint visszajött.
2017. máj. 16. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Jól vagytok? Remélem minden rendben.
2017. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia màr haza értünk,hàt nem làtták pontosan honann ered a baj forrása.Még semmitsem làttak sem méhen belül sem méhen kivül.Hivatalosan 4 hetes 5 napos vagyok.Annyit irtak a papiromra 23×20 mm es szöveti árnyékot találtak.De ez nemtudom hogy mi,probtam utánna nézni de mèg ugysem találtam semmit.Az a baj hogy csak akkor olvastam el amikor már a kocsiban ültünk mert külnben megkérdeztem volna.
2017. máj. 16. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy lett egy jo indulatu cisztád?
2017. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!