Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több embertől hallottam, hogy...

Több embertől hallottam, hogy a légzésfigyelője össze vissza jelzett! Sokszor tévesen riasztott! és nem a legolcsóbbakról hallottam ezeket! Ti is hallottatok már ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én azt hallottam hogy akkor riaszt tévesen,ha az elem nincs időben kicserélve.
2008. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,vagy még ha nincs jól a matrac alá helyezve.
2008. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem mondtak ilyet. De inkább riasszon tévesen (bár nem hiszem, hogy ez olyan gyakran előfordulna), mint hogy tényleg baj legyen. Azért azt mégis csak könnyebb feldolgozni, hogy éjszaka felriaszt, mint hogy....

Sok minden múlik a szakszerű kezelésen, hogyan van elhelyezve, stb.

Szerintem.

2008. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Nekünk egyébként nem hiszem, hogy valaha is riasztott volna tévesen. Mindenképpen venni kell és meg kell tanulni hogyan kell lélegeztetni egy babát és hogyan kell rajta szívmasszázst alkalmazni. Volt olyan ismerősöm akinek megmentette a babája életét.

2008. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk is volt, mikor beriasztott. Nem tűnt tévesnek, de én is hallottam, hogy tévesen is riaszt néha. Azt mondták (akik mér régebb óta használják), hogy ne a gyári 3-as, hanem az 5-ös fokozatra állítsuk (Angelcare) légzésfigyelőnket. Így nem volt baj.


Az egyik szomszédunk felhívta a céget, mert neki sokszor beriasztott - úgy tűnt, tévesen -, és azt válaszolták, hogy mikor lassul a baba légzése, akkor is beriaszthat elővigyázatosságból.


Én el sem tudnám képzelni enélkül az életem. Nagyon megnyugtat, hogy ott van, és figyel mindenre. Tudom, hogy régen mindenki enélkül nőtt fel, de én nyugodtabban fekszek le éjszaka, mint anyáink annak idején.


Zita (25 hetes kislány anyukája)

2008. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántam meg,hogy megvettem a Angelcare légzés figyelőt.Nekem egyszer se riasztott tévesen.Igaz ami előtte volt a babycontrol az riasztott tévesen ezért érdemesebb egy jobb minőségűt venni.
2008. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
nekem az egyik ismerősömék 3 nap után kidobták, mert éjjel 10 percenként beriasztott minden ok nélkül. pedig nem az olcsó verzió volt az sem.
2008. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj! Nekem nincs semilyen tapasztalatom ebben a témában és az ismerőseim körében sem hallottam, hogy használták voln. Én gondolkodom rajta, hogy vegyek e légzésfigyelőt, de úgy látom, hogy érdemes lenne. Sokszor azt gondolom, hogy csak én aggódom túl ezt a dolgot és azért akarok venni. De mi van ha tényleg van valami baj..... Akkor azt sosem bocsátanám meg magamnak, hogy nem áldoztam rá azt a 20-30 ezer forintot.

17 hetes kismama.

2008. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk az Ac 401-es tipus van ami a legdrágább 39.900 Ft volt.

Eleinte állandóan beriasztott éjjel- nappal. Most viszont szombaton azt vettük észre hogy kivettem a gyereket az ágyból és elfelejtettem kikapcsolni és visszaléptem és ott álltam kb.10 percig és ugyanúgy jelzett tovább mintha aludna a babám...szóval nem riasztott be.

nagyon mérges lettem mert elolvastam újra a hasz.utasitást és mindent úgy tettünk ahogy ott le volt irva mégsem riasztott. Majd felhivtam azt a számot ami a dobozra rá van irtva és a nő elöször jól kioktatott hogy ezt meg azt tegyek, mire én mondtam hogy ezeket már mind megtettem mielött önt felhivtam.

Erre azt mondta hogy ha szorul a matrac az ágyban akkor vágjak le egy darabot az egyik feléből, mert igy rés lehet a szenzor és a matrac között és ezért nem működik megfelelően.Meg hogy ne legyen játék az ágyban, meg fejvédő, meg hogy túl vastag a szőnyegünk amin az ágy áll.

Eléggé felhúzott...mert kérdem én most parkettázzam le a szobát ahelyett hogy kiküldene valakit hogy megnézze nem-e rossz??

Kérdem én ha tényleg rossz és én levágom a matracom egyik szélét ami kókusz matrac és 15 ezerbe került és nem attól működik rosszul akkor ki fizeti meg nekem a matrac árát és mivel vágjam le??? Ráadásul amiénknek nem is levehetős a huzata, vágjam le és utána??

Szóval elég furcsán álltak hozzá az én problémámhoz és meg sem oldódott a probléma...szóval most aggódhatok tovább és éjszak a egyik szemem csukva a másik meg nyitva alapon alszok aminek az a következménye hogy nappal alig birok magammal a fáradságtól.persze ezt a gyerek felé nem mutathatom. Ráadásul a legroszabb korban vagyun kmert 3 hónapos a kislányom.

Most azon gondolkodunk hogy újra panaszt teszek a forgalmazónál és ha nem mutata hajlandóságot arra hogy kiküldjön egy képviselőt hogy megnézze akkor a fogyasztóvédelemhez fordulunk.


Üdv: 15 hetes kislány anyukája

2008. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! az utolsónak írok! ez a kókusz matrac kérdés elég kényes dolog. emiatt kivágni egy darabot belőle az elég durva lenne. ráadásul mi kölcsön kaptuk a kiságyat és a vele járó matracot is. ezek után én sem darabolnám fel!!!

sajnos nem lettem okosabb, sőt azt hallottam, hogy inkább 6 hónapos kor után ajánlották a szülőknek a használatát. szóval nem értem ezt az egészet. ráadásul 40.000.-ért már a legjobb kategóriájú légzésfigyelőhöz lehet hozzájutni!!

remélem megoldódik a problémád!!

köszönöm_!

2008. okt. 15. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!