Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg szoktátok tisztítani a...

Meg szoktátok tisztítani a mellbimbót terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, fürdésen kívül. 20. hétben vagyok. Nem cseppeket látok, de időnként nedves, ilyenkor meg szoktam törölgetni, illetve ha beszáradva találom ezt, akkor is minden nyomkodás nélkül, a lehető legegyszerűbben eltvolítom róla.

Tudom, a nyomkodás méhösszehúzódásokat okoz. De ez vajon már az ártalmas kategória vagy sem?



2017. máj. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen meg, bár nekem nem volt sosem nedves terhesség alatt. A lényeg, hogy ne nyomkodd, masszírozd, stb, mert az okozhat méhösszehúzódást. Ennyitől nem lesz semmi gond, ne aggódj.
2017. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem tisztítottam kimondottan. Csak úgy, mint terhesség előtt.
2017. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hamar szivárgott belőle a "tej". Esténként fürdéskor lemostam, úgy mint terhesség előtt. Napközben ha észrevettem, hogy oda van száradva, akkor kicsit letöröltem.
2017. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!