Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a HCG-szint...

Ma kaptam meg a HCG-szint eredményét: 1510 U/L. Ezzel az eredménnyel kizárható a méhenkívüli?

Figyelt kérdés
Volt már egy kémiai tehességem, de ott halvány pozitív volt a teszt is. Most erős pozitív teszttel mentem orvoshoz kb 4+6 napon, mert sokszor voltak fucsa erős görcseim, persze nem látott semmit csak 20 mm-es méhnyálkahártyát. Méhenkívülire gyanakszik. Ma vagyok az 5+1 napon, nem tudom jó e az érték. Segítenétek?

2017. máj. 19. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Ennyivel nem, mindig 2 vérvétel kell. Nem a szinttel van gond, hanem h duplázódik e 48-72 órán belül. Ezzel így önmagában úgy tudom nem mennek sokra , mert sem elhalast sem mehenkivulit nem mutatja meg!
2017. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Akkor ezért mondta az orvos hogy hétfőn hívjam fel az eredménnyel és majd megbeszéljük a továbbiakat, akkor be is jelentkezek még egy vérvételre.

Sajnos olvasgattam, azt találtam hogy általában 2000 körül már az ultrahangon is látszik. Ez igaz lenne?

Az az érdekes hogy egyre ritkábbak ezek az erős begörcsölések, szedek magnéziumot, lehet ez hatott.Úgyhogy most nagyon pozitív vagyok. PCOS és IGT-s vagyok, amit majdnem 3 éve kezelünk. Lehet megvan az eredménye :) Pedig már keztük feladni hogy természetes úton osszejön, főleg hogy spermaproblémák is vannak. Szóval köszönöm!

2017. máj. 20. 07:24
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia pontosan hànyadik napon készült a vérvètel?
2017. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1# vagyok ird majd meg h mi lett!:)
2017. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sztem ez jó eredmény..azt tudod esetleg, hogy mikor lehetett az ovulációd?

Simán lehet, hogy pár nap múlva már látni fogja a picit a doki, korán mentél..

2017. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jo lenne tudni hogy mikor volt ez a vèrvétel?????Nekem hétfőn volt a bhcg 1632 kedden megint vettek akkor màr 2051 volt pènteken mèg magasabb volt,az a lényeg hogy duplázodjon rendesen.Ès 2000 alatt valoban nemlàtnak sajna semmit😓😓
2017. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien írtatok!

Nagyon reménykedünk.. 19 dpo-n ( hosszú a ciklusom így egyszerűbb az ovulációtól eltelt napokat számolni) voltam orvosnál a görcsök miatt, gondoltam ,hogy nem lát majd semmit,az erős görcsök miatt mentem, de nem írt rá semmit , mielőtt nem zárja ki a méhenkívülit. Nagyon reménykedünk abban hogy csak korán mentem. Nagyon aggodalmaskodtam a múltkori rossz tapasztalat miatt, meg hogy olyan nehezen jön össze, már fel is adtam pár hónapja hogy természetes úton fog jönni. Szóval hétfőn hívom az orvost de lehet hogy azt fogja mondani nézzük meg hátha látszik már, nem tudom. Hétfőre bőven 2000 felett kellene lennie, ha rendesen fejlődik.

2017. máj. 20. 17:41
 8/14 A kérdező kommentje:

Az előbb lemaradt: csütörtökön voltam orvosnál (19 dpo este) azán pénteken reggel a vérvételen (20 dpo).

Azért részletezem ennyire hátha később másnak is segít, mert hiába keresgéltem nem találtam semmit, bár tudom hogy nagy a szórás az értékek között.

2017. máj. 20. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg 2000 alatt nekemsem làttak semmit,minden rendben lessz.
2017. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mostmár csak türelmesnek kell lennem, szerencsére nem görcsölök annyira, mint a teszt utáni pár napban, ma csak 2-szer volt kb 1 percig tartott, de már nem ilyen hasító éles fájdalom majd görcs, hanem csak tompább görcsölés. Szerintem hat a magnézium.

Csak olyan ijesztő volt végighallgatni, hogy azonnal hívjak mentőt ha ájulásérzetem van, meg erősebben görcsölnék. De mostmár nyugodtabb vagyok, meg Ti is megnyugtattatok, hogy nem kellett volna még látni semmit.

2017. máj. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!