Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás 16-20. hét,...

L.N.H. kérdése:

Magzatmozgás 16-20. hét, nektek mi volt a tapasztalatotok? Volt, hogy egy időre leállt a mozgás?

Figyelt kérdés
Kb 16. héten màr éreztem kisebb nagyobb jeleket, buborèk, "remegès" kisebb rugásokat. Biztos vagyok benne hogy ő volt az. De sajnos 19. hèttől nem igazán èrzek semmit ma vagyok 20 hetes. Ez mièrt lehet?? Vagy csak lustii? Vagy ugy van fordulva, hogy ne èrezzem?? Már elèggè aggodom..
2017. máj. 21. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!17 hetes vagyok és én is érzem màr egy ideje a babàmat.engem is megijeszt mikor lusti!!nyugi biztos minden rendben van!nàlam az a tapasztalat,ha sokat iszom,aktívabb!:)Boldog babavàràst!
2017. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Volt nekem is az elején,hogy napokig semmi.. Iyenkor még annyi helyük van,hogy simán tudnak úgy helyezkedni,hogy alig érzed.
2017. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerdán töltöttem a 18.hetet. Aznap este éreztem először, mintha ő lenne. Azóta semmi. Első baba. Szerdán megyünk a genetikai uh-ra. Várjuk már, hogy lássuk. Biztos vagyok benne, hogy minden ok, csak még sok a helye. :)
2017. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, kicsit megnyugtattatok 😊
2017. máj. 21. 16:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazábol azert is fèlek nagyon, mert nem ez az első terhessègem volt kettő missed ab-om elhaltak a 12.hèt előtt sajnos.😢😢 De ez a kincsem most 20+5 hetes, nagyon remélem hogy egészségesen vilàgra fogom hozni.. Egyébként boldog babavárást nektek 😊
2017. máj. 21. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, na aggódj! Csak pozitívan 😉☺️
2017. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Így van, mindig csak pozitívan 😊
2017. máj. 21. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mozog, csak nem érzed. Én is láttam uh-n, hogy mozog, és közben semmit nem éreztem.


Viszont ha aggódós vagy, szalajd el a dokihoz egy uh-ra, legalábbis én ezt tenném hasonló esetben. Én is aggódós vagyok, és a nyugalom megér ennyit.

2017. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap kell mennem uh-ra, holnap màr kiderül, hogy mi a helyzet odabent. Nagyon bizom benne, hogy minden oké ☺
2017. máj. 22. 06:04
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as,6-os vagyok

Mi újság? Mi volt az uh-n? :)

2017. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!