Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen egyre kevesebbet...

31 hetesen egyre kevesebbet mozog a babám. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
A héten voltam ultrahangon valamint dokinál is minden rendben volt. Tegnap óta viszont alig mozog. Kicsit aggódok.

2016. jan. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Kevés bent már a hely, nem nagyon tud mozogni. Orvosnak higyjél.
2016. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én most 23 hetes vagyok, és nekem az előző 2 hétben volt ilyen. alig alig éreztem valamit nagyon ellustított, pedig előtte nagyon aktívan rugdosott minden fele, még mészályamat is keményen betalálta. Eleinte reggel volt virgonc aztán du, majd este. Szerintem az a 2 hét hogy lustinak éreztem akkor volt aktív amikor aludtam. Tegnap és ma hajnalban megint éreztem hogy aktív. De mindig csak 1-2 órán át.

Ugye normális ez, ugye nekem se kell aggódnom? :)

2016. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Front van az enyém ilyenkor alig mozgott. Ma is sokat aludt eddig szóval nem változtatott ezen a szokásán mióta megszületett sem.
2016. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 31 hetes vagyok, ár megfigyeltem ha jön vmi front akkor előtte sokkal kevesebbet mozog 2-3 napig, aztán ugyan úgy felpörög. És hát egyre szűkebb a hely, sőt egy két rúgás már igencsak tud fájni ha úgy talál el. A lényeg az hogy minden nap érezd mozogni reggel délben este. :) minden rendben van hidd el
2016. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is a fronttól van, néha egész nap csak motoz, mocorog, más napokon meg alig bírom ki, annyira mozog, hullámzik tőle a hasam.


34hkm

2016. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj. Én a kisfiamat a 21.héten éreztem először, jésőbb se minden nap, kb 4 naponta éppen csak. Sose volt nagy mocorgó. Fogalmam sem volt milyen mikor valaki azt mondta kirúgja a ház oldalát. Lehet hogy tényleg front van és azért lustibb picit.
2016. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az időjárás befolyásolja,akkor mozog amikor te pihensz az ágyadba,kevés szük hely neki
2016. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!