Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elől és mélyen fekvő méhlepény...

Elől és mélyen fekvő méhlepény valakinek húzódott fel a 30. hét után?

Figyelt kérdés
Már korai terhességben felfedezték, hogy a méhlepényem mellső falon tapad és a vége eléri a méhszájat (illetve ahány orvos, annyi félét mondott, volt aki szerint eléri, volt aki mért ott 15mm távolságot is). 18. hétig többször véreztem. Mondták, hogy ne aggódjak majd fentebb húzódik. 29+3-nál tartok és 2 nappal ezelőtti vizsgálat alapján továbbra is ott van a méhszáj mellett. :( Van valaki, akinek 30. hétig nem mozdult onnan, de még azután húzódott fel?

2017. máj. 22. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, 12. héten ugyanez a diagnózis, most 18 hetes vagyok, hamarosan jön a következő vizsgálat, kíváncsi vagyok, változott-e a helyzete. Én nem véreztem egyáltalán.
2017. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tavasz77 válasza:
Nekem a 18 hetes ultrahangon derült ki, hogy a méhlepényem a méh szájnál van. Tegnap voltam a 24 hetes UH-n, és pechemre még mindig ott van, a méh szájtól 8 mm-re. Kérdeztem az orvost mire számítsák. Azt mondta a 28. heti UH után meglátjuk. Végül is nincs rajta a méhszájon, de lehet a 30. héttől befektet kórházba. Így az idei tervezett nyári programokat elengedtem. :-) Az a baj, hogy én is csak olyanról hallottam, akinek a 18 heti vizsgálaton rajta volt a méhszájon, de utána fokozatosan távolodott onnan. Nem tudom a 30. hét után még mennyit mozog, de úgy tudom a szülésig folyamatosan mozgásban van a méhlepény. Csak sajnos pont az enyém nem akar moccani onnan.:-)Szóval engem is érdekelne ha valaki tudna pozitív példát mondani.
2017. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam eddig még nem jött fel az, hogy be akarna a dokim fektetni. Hétfőn megyek hozzá, kíváncsi leszek.
2017. máj. 23. 11:18
 4/6 A kérdező kommentje:
32+5-re tokeletes helyre kerult a mehlepeny. :-)
2017. jún. 19. 13:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegul termeszetes uton szuletett 37+0-ra.
2017. júl. 16. 03:42
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönjük a visszajelzést sok boldogságot :)
2021. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!