Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy napja késik a menstruáció...

Beusom kérdése:

Négy napja késik a menstruációm. Babát Várok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Késik a menstruációm, ami sosem szokott.Utolsó mensim, 04.23-04.30ig tartott. A ciklusom 26-28 napos, tehát legkésőbb most 05.20-án kellett volna megjönnie(2napja).

A Férjemmel nem védekezünk, 05.01-én, és 05.07-én voltunk együtt.

Egy picit föl vagyok fázva. Volt ennél sokkal erősebb felfázásom, kb.2hónapja,és akkor normális időben megjött. A mostani ahhoz képest Hála Istennek sokkal gyengébb, szinte alig van tünete.

semmi barnázásom, vérzésem nincs az utolsó mensim óta. Mindössze annyit érzek, hogy néha szúrkál a hasam alja, mintha meg akarna jönni,úgy érzem magasabb a hőm, és picit feszülnek a melleim.

Tesztet még nem akarok csinálni, hétvégére tervezem.

Szerintetek Babát várok?

Valamint, ha igen, most jelenleg hány napos terhes lehetek?

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. máj. 22. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor minden jós idegyűljön!!

A varázsgömböm szerint nem vagy az!

2017. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet.

erre mindenki vagy azt írja hogy 50-50%, vagy hogy vegyél tesztet. bármi lehet

2017. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igen bárgyú kérdés lett. Csinálj tesztet. Bármikor késhet 4 napot, semmit nem jelenu.
2017. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2tothanna válasza:
Mindenképpen csinálj tesztet!(Gyógyszertárban kapható)De elég valószínű,hogy teherbe estél.
2017. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ennek a kérdésnek tényleg semmi értelme. Tesztelni még nem akarsz, de idejössz jósoltatni. Ha ennyire izgatott vagy, akkor inkább tesztelj, ha az vagy már kimutatja.
2017. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van az gyűrűs/cérnás módszer! Inga vagy mi! Na azt próbáld meg, aztán ha meguntad, menj le a patikába, mint minden normális embet.
2017. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen!

Nyílván nem jósoltani tettem föl a kérdést, mint itt senki sem azért kérdez!

Most teszteltem, negatív lett.

Pár nap múlva ismétlés.

További szép Napot kívánok Mindenkinek! :)

2017. máj. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!