Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből lehet baj? Mi a teendő?...

Ebből lehet baj? Mi a teendő? Hogy alakulhat a terhesség?

Figyelt kérdés

Egy lyuk van a köldökömben, ami havonta egyszer kellemetlen szagú, és "szivárog". Több orvosnál is voltam, háziorvos/sürgősségi/kórház 1,2. Betadinnal bekenték, majd hazaküldtek. Nőgyógyásznál is jártam,mivel babát szeretnénk 2-3 éven belül, megkérdeztem tőle mi a teendő ilyenkor, hogy lehet-e ebből baj a terhességnél, csak annyit mondott, hogy ha lenne valami egy sebésszel konzultálunk.


Végül is az lenne a kérdésem, hogy volt valaki hasonló helyzetben? Hogy feltehetően kiskorában nem forrt össze a köldöke. Hogy alakult a terhessége? Mi volt a teendő? Ez befolyásolt valamit vagy észre se vette?



2017. máj. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sebészeten nem csináltak vele semmit? Nem hangzik túl jól, szerintem még hashártyagyulladást is simán kaphatsz ebből..
2017. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hangzik jól. Főleg azért, mert nem is mondtak semmit, hogy ez pontosan mi. Én elmennék másik orvoshoz, vagy magánrendelésre, hogy legalább azt megtudjam, hogy mi ez pontosan. Nem hiszem, hogy ne forrt volna be a köldökök babakorodban :) Szóval mindenképpen járj utána. Ne a terhesség miatt. De lehet, hogy valami komolyabb problémát jelez. Vagy ha nem is komoly, azzá válhat, ha nem foglalkoznak vele.

Én (igaz más problémával) bőrgyógyászhoz mentem és ő ajánlott egy jó sebészt, aki valóban foglalkozik is az emberrel.

2017. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom javasolni, hogy keress fel egy magán orvost!
2017. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem születésemkor tőből kiszakadt úgymond a köldökzsinór, emiatt középiskolás koromban kétszer szétnyílt a köldököm, vérzett is. Akkor voltam dokinál, mondta, hogy nem műti, ha nem muszáj, maximum terhesség előtt egy sérvműtétet megcsinál. A terhességem előtt eszembe sem jutott már elmenni ezzel dokihoz, óriási babát szültem, tehát nagy hasam volt, és ki sem fordult a köldököm, semmi baj nem történt. Terhesség alatt említettem a köldökproblémát a nőgyógyásznál is, mi a véleménye, és mondta, ha bármi gond van, akkor terhesség alatt is tudnak csinálni valamit. Ettől függetlenül szerintem nézesd meg, és ha kell, csináltasd meg a műtétet.
2017. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mar el is felejtettem, de nekem is volt ilyen elmenyem eveken keresztul.

En nem mentem vele dokihoz... Bizonyos idokozonkent,ahogy te is irtad, bűzös valadek szivargott belole. Nagyon kellemetlen volt, egy nap tobbszor kimostam, hogy tisztan tartsam es vattat tettem oda h felszivja a valadekot.


Ket gyermeket szultem, az idosebb 4 eves. Hogy mitol mult el, azt nem tudom, de szerintem mar a terhessegem alatt sem tapasztaltam ezt.

2017. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!